Plaadiesitluskontsert TEINE VAATUS

Plaadiesitluskontsert TEINE VAATUS

 

 

Suveõhtus kõlavad laulud Hanno Padari vastilmuvalt autoriplaadilt „Teine vaatus“. Sisulise poole pealt on album välja kasvanud hetkelistest märkamistest, vestlustest, teistest lugudest-raamatutest – inimkogemuse momentidest.

Rõngu rahvamaja suveterrassil mängivad kitarril ja laulu Hanno Padar, kitarril Taavi-Hans Kõlar, tšellol Maria Mutso, viiulil Marta Mutso, bansuril Kleer Suursild, lauluga Ken Arula, Kirsi Õis, Pille-Riin Langeproon ja Karl Tipp.

Sissepääs 10 €

Hanno Padar on Tallinnast pärit laulja, kitarrist, autor. Tänu vanematele puutus ta lapsepõlves kokku pärimusmuusikaga, hiljem õppis ta Vanalinna muusikakoolis kromaatilist kannelt (õpetaja Tuule Kann) ning mängis seda 2004-2016 Püha Miikaeli poistekoori instrumentaalsaate ansamblis (dirigent Kadri Hunt). Kitarri ja soololaulu juurde jõudis Hanno gümnaasiumiaastatel – alates sellest ajast on ta aktiivselt esinenud ja kirjutanud omaloomingut. Teised kontserdid samast sarjast toimuvad: Plaani kirikus (04.08), Rõngu rahvamaja terassil (05.08), Häädemeeste seltsimajas (06.08) ja Pilistvere kirikutornis (07.08)