Kultuuriuudised ja teated

Elva_kk_muster_Blogi
11.07.2019

Elva vald avas uue kultuuri ja spordini viiva veebivärava

Uus kultuuriveeb koondab peale valla sündmustekalendri ka iga piirkonna rahva-, kultuuri- ja seltsimajade leheküljed ning on leitav aadressil elvakultuur.ee. Elva abivallavanem Marika Saar ütles, et seesugune ühine veebilehekülg annab oluliselt parema ülevaate sellest, mis Elva vallas…

Loe lisaks
11.07.2019

Käsitöötee Rõngust Otepääni ootab avastama

KäsitööTee Rõngust Otepääni ootab 20. juulil, mõnusal suvisel päeval, külastama käsitööpesasid. Avastamisrõõmu jagub igas eas külastajatele. Ühe päeva jooksul on ajavahemikul kell 10–18 võimalus külastada erinevaid põnevaid käsitööpesasid, mis paiknevad Rõngu ja Otepää piirkondades ning…

Loe lisaks
11.07.2019

Rannus toimub taas kohvikute päev

Rannu kandi kohvikute päev toimub sel aastal 20. juulil. Külalistele on avatud kümme kodukohvikut. Tutvustame kõiki sel aastal osalevaid kodukohvikuid. Järvemuuseumis kutsub kõiki kohvik Võrts, mille puhul ei ole kaugeltki tegu tavalise kõrtsi või kohvikuga.…

Loe lisaks
03.05.2019

10 kultuurset pakkumist maikuuks Elva Kultuurikeskuselt

Meie keskuse ümber käib aktiivne rekonstrueerimistöö, kuid kultuuri teeme sellest hoolimata. Parklasse autoga täna küll ei sõida, see-eest saab teha kerge jalatuskäigu lähimatest parkimispaikadest, seega ei näe me põhjust, miks meile külla tulla ei saaks. Järgnevalt tutvustame kümmet kultuurset pakkumist mai kuuks.

Loe lisaks
23.04.2019
Elva Kultuurikeskus

SA Elva Kultuur ja Sport pakub tööd spordijuhile ja turismijuhile

SA Elva Kultuur ja Sport on kuulutanud välja konkursi Elva valla spordijuhi ja turismijuhi kohale. Kui sa tunned, et tahad panustada Tartumaa ühe suurima valla spordi või turismi arengusse, siis saada juba täna oma avaldus teele!

Loe lisaks
08.04.2019
Elva Kultuurikeskus

Lauluvõistlus Lepatriinu 2019 kokkuvõte

Tartumaa eelkooliealiste lauluvõistlus Lepatriinu kutsus Elvasse laululapsi vanuses 4-7 eluaastat.

Loe lisaks
02.04.2019
Elva Kultuurikeskus

Kokkuvõtted XIII Mitteteatrite Festivalist

28. ja 29. märtsil oli Elva Kultuurikeskus otsast-otsani teatrit täis. Toimus XIII Mitteteatrite Festival.

Loe lisaks
27.03.2019
Elva Kultuurikeskus

Kevadised kultuurielamuste soovitused aprilli kuuks

Nüüd on ta siis käes, see kevad muidugi! Ühes sellega on alanud ka Elva Kesk tänava rekonstrueerimine, mis mõjutab ligipääsu Kultuurikeskusele. Püüame teid kursis hoida eelseisvate sündmuste raames, kuid põhjaliku ülevaate saate vastavast blogist. See aga ei taksita meil eelseisvaks kuuks erinevaid sündmusi pakkumast, viska pilk peale ning ootame teid ikka ja jälle kultuuri nautima.

Loe lisaks
28.02.2019
Elva Kultuurikeskus

Kultuurikevad hakkab talvele turja!

Kui sel aastal kehva talve üle nuriseda ei saa, siis tasapisi liiguvad mõtted ikka juba kevade suunas. Selleks, et aeg kiiremini mööda läheks, on meil märtsis tulemas mitmed huvitavad sündmused, millega oma aega sisustada enne kui rohi roheliseks läheb ja päike veel kõrgemat hakkab käima. Viska pilk peale!

Loe lisaks
12.01.2019

Soovime sündmusrohket uut aastat!

Me loodame, et teie uus aasta on alanud väga edukalt ning kõik uusaastalubadused on juba töösse läinud. Ega meiegi loorberile puhkama ole jäänud ning jätkame samas vaimus, pakkumaks teile 2019.aastal meeleolukaid sündmusi, millest osa saada. Kui sa lubasid uuel aastal olla kraad kultuursem, kui möödunud aasta, siis tegime sulle väikese spikri, millest alustada.

Loe lisaks