Korralda oma sündmus

Elva Kultuurikeskuse mitmekülgsus annab võimaluse korraldada suurepäraseid sündmusi. Olgu nendeks seminarid, konverentsid või sünnipäevad, pulmad. Sündmuseks on võimalik kasutada suurt saali kui galerii osa, mida täiendavad elementaarsed olmeruumid. Teatri stiilis mahutab suur saal 256 istekohta ning võimalik on lisada kuni 20 lisakohta. Banketi stiilis on võimalik mugavalt mahutada 120-140 inimest, jättes ruumi veel tantsimiseks. Tantsuruumi terve saali peale on kuni 300-le külalisele. Vastavalt võimalusele on ruume võimalik kombineerida.
Lisaks jääb Elva Kultuurikeskuse haldusalasse veel Elva vaksalihoone – Elav Elva Keskus, milles on võimalik korraldada koosviibimisi väiksemale seltskonnale (kuni 15 inimest) ning vabaõhuüritusteks Elva lauluväljak.

Elva Kultuurikeskuses oleme võõrustanud erinevaid sündmusi nii teatrietendustest kuni ettevõtete jõulupidudeni. Saame vahendada erinevaid lisateenuseid, mille kohta võite alati päringu saata. Meie maja ruumide ja võimalustega on võimalik tutvuda vastavalt Elva Kultuurikeskuse lahtiolekuaegadele. Selleks, et kõik läheks sujuvalt, olme välja töötanud vastava vormi. Dokumendi palume oma arvutisse alla laadida. Täita vajalikud väljad ning salvestada. Täidetud vormel saata meile e-kirja teel: kultuur@elva.ee. Detailide täpsustamiseks võtame teiega ise ühendust. Soovitame tutvuda meie hinnakirjaga.

Sündmuskorralduseks vajalik info:

Küsimuste korral võtke meiega ühendust: kultuur@elva.ee või tel: (+372) 512 1810

Saabumine ja liikumisvõimalused erivajadusega külastajale:

  • Kultuurikeskuse parklas on tähistatud parkimiskoht erivajadustega külastajale.
  • Kultuurikeskusesse pääseb ja ruumides on võimalik liikuda ratastooliga.
  • Kultuurikeskuses on nõuetekohane invatualettruum.

Galerii