Tutvustus

Rõngu rahvamaja on RAHVA MAJA selle kõige sügavamas tähenduses. Maja uksed on avatud igale põnevale väljakutsele, mõttele ja tegevusele. Majja on sisse registreeritud mitu MTÜ-d, kellega koos korraldatakse erinevaid sündmusi ja võetakse ette kogukonda sidustavaid tegevusi.

Majas toimetavate huvialaringide nimekiri on pikk ja sisutihe. Nagu ühele rahvakultuurikeskusele omaselt saab majas tegeleda laulu, tantsu, käsitööga ning peale selle kõige muuga. Maja üheks suurimaks trumbiks on noored, kes toimetavad maja mõlemas tiivas. Ühel pool tegutseb noortekeskus ja teisel pool müdistavad hulljulged noored muusikud stuudioruumides. Hoolimata veidi kärarikastest ja sisutihedatest päevadest rahvamaja erinevates tegevusruumides, valitseb majas soe ja kodune õhkkond. Maja meeskonnale meeldib naeratada ja naerda ning seda südamest. On vähe külalisi, kes saadetakse teele ilma tassi kohvi või suupisteampsuta. Mis peamine, külalised lahkuvad majast naeratus näol ja soe tunne hinges.

Majal on pakkuda palju: ruumid pidudeks olgu need pulmad või peied, ruumid huvitegevuseks- ja koolitusteks, koostöö projektijuhtimise alal, helitehnilised lahendused, inventar, hea söök ja veel parem seltskond.