Naistepäeva Saunaralli 2020

Naistepäeva Saunaralli 2020

Lumetu talv on naeratuse näolt viinud? Tule alusta kevadet sportlikult ja lõbusalt!

Ulila Suveaed kutsub Sind esimest korda Naistepäeva Saunarallile! Kogu sõbrad kokku ja veetke Elva vallas üks elamusi täis laupäev.

 

📅 7. märts 2020

🕛 Start kell 12.00 Piilu baarist

♨️ 9 sauna

 

➡️ Saunaralli on heategevuslik, võistkonnad annetavad vabalt valitud summas “osalustasu” Tartu Naiste Teabe- ja Tugikeskusele.. Annetus tuleb teha peale registreerimisvormi täitmist MTÜ Ulila Suveaed kontole, see kinnitab võistkonna koha Saunarallil.

 

Tartu Naiste Teabe- ja Tugikeskusest:

Oleme Tartus ja selle ümbruses abivajajatele tuge pakkunud alates 2002.aastast. Viimastel aastatel on meile pöördujate arv järjest tõusnud.

Kindlasti on siin seos perevägivalla teema laiema kõlapinnaga ühiskonnas üldiselt.

Loe rohkem: https://naistetugi.ee/

 

➡️ Saunaralli 4-liikmeline võistkond tuleb eelnevalt registreerida internetis järgneva lingi kaudu: https://forms.gle/nJw4VwUBQVWFHvE16.

➡️ Stardis tuleb allkirjastada registreerimisleht, mis kinnitab, et osalejad on võistluse reeglitest kinni pidamisega nõus. Peale seda saavad osalejad endale käepaelad.

Finiš (samas kohas, kus start) on avatud kuni 17.30-ni.

Enne autasustamist on end võimalik pesta Puhja koolimajas.

➡️ Paremusjärjestuses osalevad kõik 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud kõik saunakaardil märgitud kohad ning lõpetavad finiši, mis suletakse kell 17.30.  Hiljem saabunud võistkonnad kantakse „saunanautlejate” nimekirja, paremusjärjestust nende vahel ei selgitata.