Kinoõhtu “Vaba raha”

Kinoõhtu “Vaba raha”

Kust otsiksid sina abi, kui pank su nii kindlana näinud laenutaotlusest keeldub? Just sellise probleemi eest leiavad end Taavi (Märt Pius) ja Liisa (Steffi Pähn). Lotopilet oleks abiks, või hoopis mõned tuhanded Bitcoinid, mis kümme aastat tagasi su tehnikakasti vedelema jäi?

Samal ajal naudib entusiastlik ettevõtja Maximillion (Miklós Bányai) oma krüptobörsi tähelendu ja ei jõua ära oodata klassikalise panganduse kollapsi koos oma kauni kaasa Armaniga (Amanda Hermiine Künnapas). Pensionifondi juht Erik (Ivo Uukkivi) aga hoiab kainet mõistust ja käib suure kaarega mööda kõigest digitaalsest. Investeerimist väärib ju vaid see, mida mõistad, hoomad. Kuid, mida sa teed, kui isegi su 12-aastane poeg teenib juba rohkem kui sina?

Krüptost, investeerimisest ja kõigest mis sinna vahele jääb pajatav „Vaba raha“ on tempokas seikluskomöödia, mis võtab huumoriphitide vahele viimase kümne aasta jooksul rahvusspordiks saanud rahatarkuse.

Stsenarist & režissöör: Rain RannuProdutsendid: Tõnu Hiielaid & Rain RannuOperaator: Ants TammikHelilooja: Bert On BeatsKunst ja kostüümid: Tõnu Hiielaid & Urmet PiilingMontaaž: Rain Rannu & Moonika PõdersaluHelirežii: Markus Andreas & Aleksandra KoelHelisalvestus: Liis Karlson & Joonas TaimlaVärv: Sten-Johan LillVFX: Dual IllusionTegevprodutsent: Sander Lebreht

Peaosades: Märt Pius, Miklos Banyai, Steffi Pähn, Ivo Uukkivi, Amanda Hermiine Künnapas, Einar Kuusk

Kategooria: Mängufilm | Žanr: Komöödia

Režissöör: Rain Rannu

Tootja: Tallifornia