Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen – “Flamingo”

Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen – “Flamingo”

August 2021 tuleb lavadele Ari Matti Mustoneni uus soolotuur “Flamingo”

” ”Flamingo” on show, mida olen üles ehitanud kuskil kaks aastat. Tuuril võtan kokku oma parimad naljad ja toon need üle kodumaa oma lemmik teatrite lavadele. See on kaugelt kõige räpasem, higisem ja tuliseim tund, mis ma kunagi kirjutanud olen. Kes varasemalt mind lavadel jälginud teab, et iga õhtu on erinev ja kunagi ei tea ette, mis kunsti ma see õhtu esitan. Selleks, et kõige parem elamus kätte saada, peabki ise kohale tulema! Ainus, mis on kindel, on see, et see õhtu tuleb täis graatsiat ja bravuuri, sest sest ma olen faking FLAMINGO.” – Ari Matti

2020 toimus Comedy Estonia ajaloo kõige suurem tuur – Ari Matti kolmas soolotuur “Hüppa”, kahe kuu jooksul müüdi üle 13 tuhande pileti.
2020 toimus Youtube’s “Hüppa“ tasuta esmaesitlus. Youtube’s on Ari Matti videotel kokku üle viie miljoni vaatamise.
2019 tegi Ari Matti show välja müüdud saalile Vancouveris ajaloolises Rio Teatris.Koomikuna on ta on tuurinud komöödiaklubides ümber maailma, nende hulgas legendaarsed Carolines On Broadway, Comics Lounge Melbourne, Bangkok Comedy Club ja Seattle Comedy Underground.
2019 tuli välja soolotund “Ari Matti LIVE” ja 2018 soolotund “Savage”, mis on mõlemad saadaval Comedy Estonia veebipoes
2017 alustasid koos Mikael Meemaga podcasti “Tussisööjad”, mis on tänaseks Eesti kõige kuulatum podcast.
Ari Matti on ka teinud koostöid TV6, DelfiTV ning Postimehega, olles kommentaator võitlusspordiüritustel nagu Xplosion ja Raju.

Ari on ilmselt kõige professionaalsem Eesti koomik – ta elab ja hingab stand-upist ja pole kindel, kas ta millelegi muule üldse mõtleb. Ta on musternäide edukast koomikust, kelle suhtumine oma kunsti sarnaneb rohkem vaimse konditsiooniga. Samamoodi nagu vandenõud kahtlustav inimene loeb kokku temast mööduvad punast värvi autod suhtub Ari oma naljadesse. Stand-up on tema esimene mõte hommikul ärgates ning viimane mõte kahtlasel ajal unne suikudes. Tema esitused on testosterooni- ja feromoonilõhnalised. Meeletu energia ja absurdi piiril kõndiv maailmavaade on ilmselt põhjuseks, miks Ari kulutulena eestlaste südameid vallutab.

*************

Show on soovitatavalt vanusele 16+.
Kestab orienteeruvalt 2 tundi koos vaheajaga.
Piletid müügil Piletilevis ning Piletilevi müügipunktides.

NB! Vastavalt valitsuse poolt määratud uutele regulatsioonidele, peame me lisama ka Ari Matti tuuri jooksul uksele lisa kontrolli, kus peab ette näitama koroonapassi.

Mida see tähendab? August ja September 2021 toimuvale Ari Matti Mustoneni soolotuuri “Flamingo” üritustele saab publiku sekka vaid kehtiva koroonapassiga. Sisse saamiseks peab olemas olema üks kolmest tõendist:

  1. Immuniseerimine tõend
  2. (negatiivse PCR) testi tõend
  3. läbipõdemise tõend
  4. Kohapeal tehtud negatiivne kiirtesti tulemus

EL digitaalse COVID tõendi saab ise luua patsiendiportaalis aadressil digilugu.ee. NB! Salvesta kindlasti tõend endal telefoni või prindi välja, et kohapeal ei peaks otsima!

Kui puudub koroonapass, siis on võimalus sooritada kohapeal kiirtest. Test maksab külastajale 8€ ja vastused saab 5-7minutiga. Kiirtest tehakse ninast.

Seoses koroonapassi kontrolliga on meil võimalus avada müügiks kõik saalid täismahus ning korralikust showst ilma ei tohiks jääda keegi!

Kui antud korraldus Teile ei sobi, siis on võimalus ka tagasiostuks. Piletite tagasiost algab 02.08.2021 ning lõppeb 5 päeva enne ürituse algust. Tagasiostu soovid palume edastada tagasiost@piletilevi.ee koos oma tellimusnumbriga. Lisaks võimaldame piletid välja vahetada mõne hilisema tuuri show kuupäeva vastu, selleks palume kirjutada soov info@piletilevi.ee koos oma tellimuse numbriga ning uute showde kuupäevadega.

NB! Positiivse kiirtesti tulemuse puhul kohapeal piletiraha tagastamisele ei kuulu.

Tagasiost või pileti vahetus Elva Kultuurikeskuses toimuvale etendusele on võimalik kuni 13.09 k.a.