5MIINUST & Puuluup // Elva keskväljak, Delfi Rally Estona kontsert

5MIINUST & Puuluup // Elva keskväljak, Delfi Rally Estona kontsert

5MIINUST ja Puuluup annavad 6.juuli Õhtul Elva Keskväljakul adrenaliinirohke kontserdi.

– – – – – –

Üle mitme aasta sõidetakse Elva kiiruskatse taas linnas sees, mis tähendab, et publiku jaoks on see ideaalne võimalus vaadata ainsatasfaldil sõidetavat kiiruskatset ja nautida seejärel juba kahe hetkel kõige kuumema Eesti artistietteastet otse Elva linna keskväljakul.

’’Laupäevaõhtune sündmus on põnev ja elevust tekitavväljakutse siduda ralli kiiruskatse ja kontsertprogramm. Kirglike rallifännidena teeme oma meeskonnaga maksimaalse, et pakkuda pealtvaatajatele Elva keskväljakul täiesti uudset ralli-kontserdikogemust’’, sõnas kontserdikorraldaja ja Monster Music eestvedaja Tanel Samm.

ERC Delfi Rally Estonia 2024 sõidetakse 5.-7. juulini Tartus, Otepääl ja Lõuna-Eesti teedel. Kokku sõidetakse tänavu 14 kiirukatset ning ralli kogupikkuseks on 187,64 kilomeetrit, kusjuures hooldusala on tagasi Otepääl. Lisaks Euroopa Meistrivõistlustele sõidetakse Delfi Rally Estonia raames ka Rahvuslik etapp ning lisaks kohalikele ja Baltikumi staaridele on stardis ka paljude fännide poolt oodatud veokate võistlusklass, kusjuures kokku on korraldajad rajale ootamas enam kui 120 võistlusautot.

Meelelahutus on alati olnud selle sündmuse keskmes väga olulisel kohal – läbi aastate on Rally Estonia avashow ja erinevate kontsertide raames käinud esinemas nii kohalikke kui ka välismaiseid suurartiste ning korraldajatel on väga selge eesmärk korraldada mitte pelgalt autospordisündmust vaid koguperefestivali.

Tarmo Hõbe, kommertsralli direktor: ’’On suur hea meel peale nelja-aastast pausi olla kiiruskatsega tagasi Elva kesklinnas. Linnakeskkonnas sõidetav kiiruskatse loob hoopis teistmoodi väärtust ning pakub elevust ja pinget igat tüüpi rallifännidele ning kindlasti loob atraktiivsust tervele Elva kogukonnale. Tänavune ERC Delfi Rally Estonia toob rajale tippsõitjad Eestis, Euroopast ja üle maailma ning meil on suur au, et lisaks parimatele sõitjatele on kohal ka hetkel kõige kuumemad artistid Eesti muusikamaailmas. Viimane Elva linnakatse toimus aastal 2019, kus Elva linnas oli rallit jälgimas rohkem kui 10 000 inimest ning usume ja loodame, et suudame samaväärse melu Elvasse tagasi tuua.’’

https://www.rallyestonia.ee/