26.03.2020

Muudatustest Elva kultuurikavas

Seoses eriolukorraga Eestis on ka kultuuriasutused sunnitud oma tööd ümber planeerima. Lootuses, et liikumise ja aktiivse tegevuse piirangud lõppevad aprilli lõpuga oleme planeerimas üritusi järgnevalt.

  • 1.mai matkahooaja avamise, Matkamaratoni lükkame sügisesse – seoses eriolukorraga on matkahooaeg juba avatud 😊 ja masskogunemiste esialgseks vältimiseks organiseerime hoopis matkahooaja lõpetamise.
  • 2.mai ELVA LINNA PÄEV ja kevadlaat jääb pandeemia tõttu ka ära – kuna kultuuriprogrammiks keegi hetkel proove teha ei saa, siis ei ole võimalik kultuuriprogrammi kokku panna. Sama riskantne on organiseerida laata, kus kogunemas palju rahvast üle Eesti ja ka kaugemalt. Kõik planeeritud toredad tegevused – Kaitseliidu konverents tehnikanäitus ja paraad, Kellatornijooks, Rammumees, linnasüdame avamine jne – toimuvad suve jooksul hajutatult teiste sündmustega koos.

 

Kuna Elva linna päeva kultuuriprogramm oli üks arvestatav esinemine valla kultuurikollektiivide tegevustoetuste kontekstis, siis tuleb leida teisi enda näitamise variante. Nüüd pakkumine kultuurikollektiividele ja teistele huvilistele.

  • Elva linna jaanituli toimub pühapäeval, 21.juunil. Võimalus üles astuda 2-3 esinemisnumbriga kontsertprogrammis enne õhtust ansambliga pidu. Registreeru Jaanikule esinema siin 
  • Registreeru esinema Elva Elamusfestivalile, 22.augustil. Elamusfestival toimub juba kolmandat korda, sel suvel kutsub Elva külla kõik Tartumaa vallad, kes toovad külakostiks erinevaid elamusi. Elamusfestivalil võimalus käia ringi messialal külastades erinevaid (loome)ettevõtjaid ja tutvuda pakutavaga, nautida kultuuriprogrammi suurel laval, tutvuda noortelava tegemistega, uudistada lasteala tegemisi, olla aktiivne sportlikes ettevõtmistes jne. Õhtu lõpeb rannaalal purdel, kus esinemas bändid. Registreeru esinema Elamusfestivali kultuuriprogrammis

 

Veel kasulikku infot:

  • Muudatuste kohta Elva Kultuurikeskuses ära jäänud etenduste, kontsertide kohta saad  SIIT
  • Lisaks on oluline teada, kel on Elva Kultuurikeskuse kinkekaart või Elva Valla Kultuuri Kinkekaart, mis aegub perioodil 12.märts-31.august, siis nende kasutust pikendatakse automaatselt kuni aasta lõpuni.

 

Tänu Sinule tuleb ElvaSuvi 2020 huvitav ja mitmekesine!