11.03.2018
Elva Kultuurikeskus

Mida teeb elevant sügisel puu otsas?

Ootab kevadet. Seda teeme meie ka juba pikemat aega ning nüüd tundub ta ümber nurga olevat. Kevadega koos on meil tulemas mitmed huvitavaid sündmusi, nii suurtele kui väikestele, veel enne kui päike õue meelitab. Viska pilk peale!

Eile käisid meil taas külas populaarne Kaunimate Aastate Vennaskond, kelle juubelikontsert läks välja müüdud saalile. Palju õnne ka meie poolt! Kes veel ei ole jõudnud tulla uudistama Tartu Rahvaülikooli kunstinäitus tammedest pühendusega EV100-le siis on viimane aeg, sest juba kuu lõpus vahetame selle välja Rõngu kihelkonna rahvariide näituse vastu. Nüüd siis kultuurisündmustest.

16. märtsil, kell 18 ootab Pille Lille Muusikute Fondi muusikud teid Elva Kultuurikeskusesse „Hingemuusika“ kontserdile. Sel korral on lavale tulemas Pille Lill ise koos Atlan Karpi ja Piia Paemuruga. Esitamisele tulevad klassikalise muusika suurteosed heliloojatelt Händel, Tamberg, Puccini jt. Kontserdile sissepääs on prii.

18. märtsil, algusega kell 14 toimub taaskord eakate tantsuline puhkeõhtu. Sel korral on külalisteks Rannu folkloorirühm Liisud ja jalga kutsub keerutama Kandlemees Sander. Õhtut juhib nagu ikka legendaarne Juta Tigane. Pääse 5€, müügil kohapeal.

Juba kaheteistkümnendat korda saabuvad Elvasse kevadet tooma noored näitlejad, kes astuvad üles Mitteteatrite Festivalil. Kahel päeval, 22-23.märts, astuvad 29. lavastuses üles noored üle terve Lõuna-Eesti. Kokku on viis erinevat vanuserühma, kelle etteasteid hindab žürii, õigusega välja anda eripreemiaid. Jõudu ja jaksu kõigile, kes üles on astumas ning kui vähegi võimalust on, tulge vaatama noori talente.

25. märtsil mälestame taaskord märtsiküüditamise sündmusi ning näitetrupp Atina ootab teid Elva Kultuurikeskusesse vaatama etendust „Maria Siberimaal“. Etenduse algus on kell 15:00 ning pääse 5€.

Naljakuu on toomas meie majja huumorit, noori andekaid lauljaid, muusikuid, Tartu-ja Jõgevamaa harrastusteatrid ning jazzmuusikat lõunanaabritelt. Elva Gümnaasiumil on samuti üks tõeline maiuspala pakkuda. Hoia end kursis meie kodulehe, kui sotsiaalmeedia vahendusel.

Kultuur algab kultuurikeskusest!