07.12.2018

Lõpetame aasta kultuurselt

Lumi on maas ning advendiaeg avatud. Sellele järgneb suursugune kontserdite ralli, mille üle on meil alati hea meel. Peale selle leidub meie kavas veel mitmeid teisigi sündmusi, millest osa saada. Viska pilk peale:

Tõeliselt menukas kaup on olnud armastatud lastemultika tegelaste Maša ja Karu jõuluseiklus. 7. detsembri õhtune etendus on tänaseks välja müüdud ning lisaetendusele, mis algab kell 16, on järele jäänud veel loetud 12 kohta. Kui sa sellest ilmtingimata osa tahad saada, siis eriti soodsad piletid on veel saada Piletilevis.

Juba järgmisel päeval, 8.detsembril, ootab teid Elva Laulustuudio oma Advendikontserdile, mis algab kell 16:00 Elva Kultuurikeskuses. Andekad noored on silma paistnud erinevatel võistlustel ja pärjatud tunnustustega, mis sobiks veel paremini jõulurõõmu tooma, kui kaunis lauluhääl.

Raske südamega peame ütlema, et 9.detsembrile planeeritud Hedvig Hansoni ja Uku Suviste jõulukontsert “Valguse ootel” jääb kahjuks ära. Piletid ostame tagasi Elva Kultuurikeskuse piletikassas. Ukule soovime aga edu talendisaates!

Elva Muusikakool peab oma 58.sünnipäeva suursuguse kontserdiga,mis toimub 10.detsembril, kell 18, kuhu olete igati oodatud. Lavale astuvad solistid ja ansamblid, puhkpilliorkester, poiste lauluansambel jt. Tõotab tulla tõeliselt suurejooneline kontsertkava.

Kes kingikotti midagi otsimas on, võib sammub meie juurde seada 11.detsembril, kui Ethel Design korraldab oma müügipäeva, algusega kell 14:00 ning 15.detsembril on meie parklas Jõululaat, kust leiab kindlasti head ja paremat, mida kingikotti poetada.

17.detsembril on meie galeriis taaskord uue näituse avamine, kus seinu kaunistavad Aime Asi kaasaegne ja abstraktne kunst. Näituse avame kell 17:00

Veel enne kui jõulutaat uksele koputab, ootame kõiki väikseid ja lapsemeelseid osa saama Reky Lasteteatri etendusest “Jõuluvanaks saamise saladus”. Kalendrisse märkige ära 20.detsember, kell 11:00.

Armastatud Inga ja Toomas Lunge ootavad teid oma plaadi esitlusele 21.detsembril, algusega kell 19:00. Nii plaadi kui kontsertsarja nimi “Kingitus” raames kõlavad lood, millest mõned on publikule juba varasemast tuttavad näiteks: “Meie pere Jõulud”, “Jäljetud rajad”, aga loomulikult ka päris uued lood, mis alles ootavad inimeste südamesse jõudmist. Piletid saadaval Piletilevis juba täna!

Juba teist aastat on meil hea meel kutsuda vana aastat ära saatma Elva Kultuurikeskuse aastavahetuspeole. Sel aastal astub meil üles Unistuste Agentuurist #aastaema Liina Pulges. Tantsuks mängib ansambel Reminders ning rikkaliku buffet laua katab Waide catering. Seda kõike pakume kõigest 49€/inimene. Kui teid on kokku 6 või enam, on pileti hinnaks 42€. Kui soovite broneerida 8 või 12 kohalist lauda oma seltskonnale, võtke meiega ühendust kultuur@elva.ee või helistage 7 457 201. Osta pilet

Meeleolukat detsembrit ja ootame teid ikka kultuuri nautima!