09.07.2018
Elva Kultuurikeskus

Kui hing ihkab puhkusel olles kultuurset ajaviidet, siis…

Siis tuleb sammud seada Elvasse! Traditsioonilisest kohvikutepäevast on saanud mõnus mälestus, millest veel muljetada nädalaid. Kuid juba ootavad ees uued sündmused, mis pakuvad samavõrd toredaid elamusi, kui see mõnus laupäeva.

Eeloleva nädala teisipäeval kutsuvad Verevi motell ja Elva Kultuurikeskus teid aiakontserdile, kus üles astuvad Marek Sadam ning Martin Trudnikov. Kes juba varem käinud motelli terrassil kontserte nautimas, on pileti tänaseks lunastanud Piletimaailmast. Neile, kes veel mõtlevad, soovitame julgesti, sest juuli õhtusse sobib selline mõnud kultuurne vahepala ideaalselt. Avatud on kohvik, pakkudes üht-teist paremat. Kontsert algab kell 19.

Küll see aeg kihutab ikka kiirelt, alles see oli, kui andekad klarnetimuusikud täitsid

linna oma meloodiatega. Taaskord saabuvad nad Elva, et nädala jooksul harjutada pillimängu ning õhtupoolikul pakkuda meeleolukaid kontserte. Avalöök antakse 11.juulil Elva Gümnaasiumis, kuid meie ootame teid hoopis Klarnetisuve vabaõhukontserdile, 12.juulil, kell 19 Elva Kultuurikeskuse kõlakotta. Kõik Klarnetisuve kontserdid on prii sissepääsuga.

Mis seal salata, sellest on omajagu aega möödas, kui Verevi rannaliival selline Eesti staariparaad läbi käis, kui käesoleva nädala 13. ja reedel oodata on. Kohal on 5 Miinust, tutvustamist ilmselt mitte vajav 2 Quick Start ning paljude südametesse ennast laulnud Karl- Erik Taukar koos bändiga. Väravad avatakse kell 19 ning piletid on saada Piletilevi müügikeskkonnas.

Sõltumatu uuringuagentuur on öelnud, et sport on ka üks suur kultuur, siis sel pühapäeval saab meie õuel näha suurejoonelist kultuurset rallisporti. Möödunud suvel pausi teinud, kuid sel aastal suure hooga naasnud Rally Estonia ootab teid Elvasse 15.juulil, kui kell 14:30 antakse start linnakatsele. Pöidlad pihku, et võidusõit oleks meeliköitev, kõik edukalt finišisse jõuaks ning parim võitku!

Need on mõned võimalused mõnusaks ajaviiteks. Kalender pakatab erinevatest suveüritustest, seega hoidke neil silm peal ja natuige seda üürikest suve, hoolimata ilmast või napist ajast!