19.06.2020

Elva vald kutsub tutvuma Elva valla elamustega

Elva vald kutsub kampaaniaga „Tunne Elva elamust” õppima tundma kõiki Elva valla võimalusi: põnevad sihtkohad ja seiklused ning erinevate tootjate maitseelamused. 

Elva valla turismijuht Hemminki Otstavel ütles, et Elva vald pakub paljudele kindlasti avastamata võimalusi. „Selle kampaaniaga kutsume kõiki, sealhulgas eriti kohalikke elanikke, tutvuma koduvalla mitmekesiste võimalustega. Elva vallas leiab kindlasti tegevust igaüks: seiklemine, matkamine, erinevad võimalused lõõgastavaks vaba aja veetmiseks, tutvumine Võrtsjärveäärsete võimalustega jne,” kirjeldas Otstavel.

Elva vallas ootab kõiki näiteks ka seikluslik matkamäng „Elva elamused”, kus saab osaleda vähemalt kaheliikmelise meeskonnaga. „Läbida tuleb erinevad punktid Elva vallas ning kõikide osalejate vahel loositakse välja põnevaid auhindu. Peaauhind on majutuspakett koos erinevate seiklustega Elva puhkepiirkonnas,” tutvustas Otstavel.

Peale mitmekesiste seiklus- ja majutusvõimaluste pakuvad Elva valla tootjad väga laia valikut: erinevad joogid, köögi- ja juurviljad, kala, koogid, leib ja muud küpsetised, erinevad piimatooted ja maiustused ning muidugi marjad, moos ja mesi. Kogu info erinevate Elva valla elamuste kohta leiab aadressilt www.visitelva.com.

22. augustil toimub Verevi rannas Elva Elamusfestival, kus on kõigil huvilistel võimalik tutvuda erinevate elamuste kaudu Elva valla ettevõtjate ja Tartumaa loovettevõtjatega. Messil toimub taas eelmisel aastal populaarseks osutunud külastajamäng „Bingo”. Peale selle toimub laste- ja noorteala huvitegevuse mess, kus erinevad Tartumaa spordiklubid, noortekeskused, huvikoolid jt tutvustavad oma huvitegevuse võimalusi.

Samuti toimub kultuuriprogramm lausa kolmel laval. Õhtuse kontserdi peaesineja on Svjata Vatra. Mess on kõigile külastajatele tasuta. Elva Elamusfestivali kohta leiab rohkem infot: https://elamusfestival.elva.ee/

Kampaaniavideo: https://youtu.be/G5tf8qSB0uE

 

Lisainfo:

Merilyn Säde, Elva vallavalitsuse kommunikatsioonijuhtmerilyn.sade@elva.ee või tel 5915 1120

Hemminki Otstavel, turismijuhthemminki.otstavel@elva.ee või tel 5635 4033