11.07.2019

Elva vald avas uue kultuuri ja spordini viiva veebivärava

Uus kultuuriveeb koondab peale valla sündmustekalendri ka iga piirkonna rahva-, kultuuri- ja seltsimajade leheküljed ning on leitav aadressil elvakultuur.ee.

Elva abivallavanem Marika Saar ütles, et seesugune ühine veebilehekülg annab oluliselt parema ülevaate sellest, mis Elva vallas toimub. „Sel sügisel lisandub veebilehele arendusena ka ühtne piletimüügisüsteem, kust on võimalik pileteid ette osta kõigile Elva valla kultuuriasutustes toimuvatele üritustele,” lisas Saar.

Veebileheküljelt saab otsida kultuuriüritusi nii liigi kui ka asukoha järgi kogu vallas. Peale sündmuste kalendri on uuel veebilehel iga valla piirkonna rahvamajal oma lehekülg, kus on kirjas asutuse tutvustus, tegutsevad kollektiivid ja huviringid, pakutavad teenused, kontaktid ja ka galerii.

Leheküljele on koondatud ka Elva turismini, raamatukogude ja spordini viivad leheküljed. „Turismilehekülg elvaturism.ee on varasemast juba tuttav, kuid raamatukogude ühine leht ja Elva spordielu kajastav veebikülg on täiesti uued,” rääkis Saar.

Raamatukogude infoveebil on olemas peamine info iga raamatukogu kohta ning ka eraldi sündmuste kalender. Kõikide raamatukogude uudisteveerg on aga ühine.

Spordiveebil asub ülevaade valla spordiklubidest, spordiobjektidest, traditsioonidest ja ka Elva spordihoone ehitusest. Samuti on koondatud sinna kokku kõik valla spordisündmused.

Veebilehtede projekti vedas eest SA Elva Kultuur ja Sport.

 

Lisainfo:

Margit Kink
Elva Vallavalitsuse kultuurispetsialist
margit.kink@elva.ee või tel 5855 3137