06.08.2019

Elva elamusfestival tuleb taas!

24. augustil teist korda toimuval festivalil tutvustavad Elva valla ettevõtlikud inimesed festivali külastajatele oma tooteid ja teenuseid. Lisaks ettevõtjate messile toimub huvialamess, paralleelselt toimub kultuuriprogramm ning tegevused noortelaval.

Elamusfestivalilt leiab igaüks midagi, sest kirja on ennast pannud täiesti eriilmelised Elva vallas tegutsevad ettevõtted. Võimalus on lasta enda eest hoolitseda iluteenindajatel või massööril. Kehakinnitust pakuvad erinevad kodukohvikud ja puhvetid. Proovida saab erinevaid mahetooteid ja talutoitu aga ka näiteks ajurveeda suupisteid või mangolassit. Kohapeal saab tutvuda naha-, paberi- ja keraamikakunstiga ja ka ise proovida midagi ilusat valmistada. Kõigile, kes plaanivad korraldada juubelit või pulmi, on kindlasti kasulik tutvuda kohalike peokorraldusfirmadega, kes ennast elamusfestivalil tutvustavad. Isegi kaks kohalikku fototeenuseid pakkuvat ettevõtet on kohal.

Huvialamessil saavad lapsevanemad ja lapsed tutvuda kohalike huviringide võimalustega. Hetkel on end kirja pannud muuhulgas Judo, võrkpall, korvpall ja isegi beebide akrobaatika. Lisaks tehakse ennetustööd noorsootöös ning liiklusohutuses.

Õhtu lõpetab kontsert, mille peaesinejaks on Black Velvet. Sündmus on tasuta!

Lisainfo Elva Elamusfestivali Facebooki lehel.

Kui Sa oled Elva vallas tegutsev ettevõtlik inimene ja tahaksid isegi oma tooteid või teenuseid festivalil tutvustada, siis saad enda kirja panna 12. augustini SIIN.