Väepäev – Päev iseendale

Väepäev – Päev iseendale

Elva Valguskoja “Väepäev – Päev iseendale” 11. mail

Lehekuu õitsele avanemise ajal on Sul võimalus osa saada päevast tulvil ülevaidmõtteid, sisekaemusi, innustavaid vestlusi ja elamusi, milles esikohal oled just Sina.
Vaimusilmas võid lasta mõttel tõusta sinitaevaselt päikeselisse kevadpäeva, mil Arbijärve kaldal, Elva Kultuurikeskuses algab hommikuvirguses “Väepäev” – päev iseendale.

Elva Valguskoja kevadsemestri sündmuste kalendris toob 11. mail algusega kell 11.00 alustav “Väepäev” Elvasse nimekad esinejad – loenguid inimeseks olemisest, iseendaga kooskõlas elamisest, pühade paikade väest ning teadlikkusest keha ja meele toimimisest peavad Lille LindmäeToomas Piik ja Triin Katriin. Päeva veeredes toimub gongirännak “Valgus südames” Tiina Karjatsega.

Avasõnade järgselt kell 11.00 hommikupoolikul peab loengu “Pühade paikade energia” Lille Lindmäe, kelle ettekanne avab inimese ja tervise edendamist ley liinide, püramiidide ja pühade paikade energiatega.

Kell 13.00 astub Elva Kultuurikeskuse laval üles Toomas Piik, kelle ettekandes “Tervis teadvuse maatriksis” on tervis keha ja vaimu heaolu seisund, mis hõlmab füüsilist, emotsionaalset ja vaimset tasakaalu. Kuidas loovad meie mõtted, tunded, uskumused ja kogemused omavahel seotud mustreid, mis mõjutavad, kuidas me maailma tajume?

Kell 15.00 alustab ettekandega Triin Katriin, kelle loengu teemaks on “Endaga kooskõlas elamine”. Praeguse aja vaimsetele õppetundidele ja enese sisehääle kuulamisele keskenduv ettekanne taotleb leida vastuse küsimusele, kuidas leida ja hoida enese väge.

Loengute vahepeal, kell 14.00 – 15.00 on võimalus osa võtta jalutuskäigust ümber Arbi järve koos Arbi järve loodusraja ühe koostaja ja autori Krista Noorkõivuga.

Kell 17.00 õhtupoolikul leiab aset Tiina Karjatse “Valgus südames” gongirännak.

Pilet 15€ ühele loengule (20€ õhtusele gongirännakule) või soetades päevapileti “Väepäeva” kõikidel loengutel ja õhtusel gongirännakul osalemiseks maksumusega 25 (tasumine sularahas kohapeal).