TIINA KARJATSE GONGIMEDITATSIOON

TIINA KARJATSE GONGIMEDITATSIOON

Tee hingedekuul endale või oma sõbrale kingitus ja tule kontsertmeditatsioonile!

Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad sul saavutada meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumise võime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.

Meditatsioon toimub pikutades. Võta kaasa kõik mõnusaks lebamiseks vajalik, matt, pleed, padjake ning tule mugavates riietes.

Osalemise tasu 22€ (tasuda saab koha peal sularahas).

Vajalik eelnev registreerumine, kohtade arv on piiratud.

REGISTREERIMINE JA TÄPSEM INFO: tiinakarjatse@hotmail.com või saada sõnum seltsimaja facebooki ja telefonil 529 1773, Kaja

Tiina Karjatse endast: Olen Tiina Karjatse, muusik, gongimeister ja heliterapeut. Muusika ja helid on saatnud mind kogu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 8 aastat.Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, kristallhelikausse, tiibeti helikausse, šamaanitrummi, koshi tuulekellasid, häält ja teisi harmooniliselt häälestatud muusikainstrumente. Eriti südantsoojendav on moosekandina erinevates kohtades rännates kohata saale, kus on ka klaver, sest klaverihelide lisamine kontsertmeditatsioonile avab imelisi uusi dimensioone ja rikastab kogemust. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on pannud mind tõesti uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse.