Tantsuetendus “Olmeulmad: Sanctum textum*”*pühakude”

Tantsuetendus “Olmeulmad: Sanctum textum*”*pühakude”

TantsuMENÜÜ on jõudnud Elvasse.
Euroopa Liidu poolt toetatud projekti  SPARSE – Supporting and Promoting Arts in Rural Settlements in Europe eesmärk on viia etenduskunstid väljapoole suuremaid keskusi, kaasata kohalikud korraldajad, valmistada ette esinejad ning pikemas perspektiivis luua püsiv riigisisene tuurivõrgustik. Eestis TantsuMENÜÜ nime all tegutsevat võrgustikku koordineerib Eesti Tantsuagentuur.

TantsuMENÜÜ esitleb,

“Olmeulmad: Sanctum textum*”*pühakude” on omanäolinekoreograafiline installatsioon. Autorid on loonud nelja esinejaliikumisest ja vokaalist skulpturaalse abstraktsiooni ning tulemuseks on salapärane ja visuaalselt lummav tantsurännak.

“Pühakude pakub nii individuaalset kui kollektiivset visuaalset meditatsiooni. Ühishingamine algab vaataja-tunnistaja jaoks mahaistumise momendist. Olen kohe kaasatud, kuid publikumassi rahunemine kulgeb protsessina. Uksed sulguvad ning müstiline vaikus saab polaarsuseks seina taha jäävale liiklusele…” Loe rohkem Tantsuinfo Kuukirjast: http://kuukiri.tantsuliit.ee/artikkel/olmeulmad-puhakude%E2%80%A8/

Autorid, esitajad: Age Linkmann, Arolin Raudva, Maarja Tõnisson, Raho Aadla (Olmeulmad)
Produtsent: Grete Nellis
Lavakujundaja: Sille Pihlak
Kostüümikujundaja: Kadi Adrikorn
Helikujundaja: Raido Linkmann
Valguskujundaja: Priidu Adlas
Hääletreening: Anne Türnpu
Abilised: Kärt Einasto, Rasmus Puksmann, Heinrich Sepp

 

Piletid eelmüügis Piletimaailmas:
täispilet – 7€
sooduspilet – 5€
RN-stuudio tantsija – 4€