JÄÄB ÄRA – Tantsuetendus – Mööda käidud teid ja radu…

JÄÄB ÄRA – Tantsuetendus – Mööda käidud teid ja radu…

Tantsuetendus on määramata ajaks edasi lükatud. Loodame parematele aegadele!

 

Mööda käidud teid ja radu….

Romade teekond sai alguse tuhatkond aastat tagasi Indiast. Romade esivanemad saabusid Euroopasse üle Balkani maade, kuhu paljud neist pidama jäid. Teised aga rändasid üha kaugemale Lääne-Euroopasse, Põhjamaadesse ja Venemaale. Tänaseks ei leidu maailmas riiki, kus ei elaks romade järeltulijaid.

Oma pikal teel kohtasid nad palju häda ja vaeva, kuid leidsid ka palju sõpru!

Tantsuline etendus viib Sind rändama koos romadega. Tule vaatama, kes kaugelt ja lähedalt mustlastaborisse külla saabuvad. Neil on kaasas lustakad tantsud, laulud ja lood.

Mustlastabor on värviline laager, kus pidu kestab õhtust hommikuni, ehast koduni. Ära muretse, meie juurest saad sa rõõmsalt juba samal õhtul koju minna, kuid garanteerime, et teed seda tantsusammul ja laia naeratusega!

See on ainukordne teekond, täis tantsu, laulu ja karaktereid. Tule tähistama teatrikuud, sest elu ongi üks suur teater!

Laval on mustlastantsugrupp Romaška ja duett Kumuška tantsijad, lauljad ja karakterid. Erikülalisena Ukrainast särav Natalya Kulishenko ja Elva flamenkotantsutrupi tantsijad. Näha saab vene mustlaste, rumeenlaste, kreeklaste, juutide tantsu, hispaanlaste flamenkot ja isegi idamaist tantsu. Üllatusi on veelgi. Tule osa saama energiast ja värvidest!

Kaardid ennustavad tulevikku ning iga pilet osaleb saladuslikus loosis!

Stsenaarium ja lavastus: Pille Priks