SHELL HELIX RALLY ESTONIA 2019 OFFICIAL CONCERT

SHELL HELIX RALLY ESTONIA 2019 OFFICIAL CONCERT

Rally Estonia 2019 peaesineja on Venemaa megastaar Julia Volkova T.A.T.U.-st! Kodumaistest staaridest astuvad üles Nancy, Caater ja Põhja-Tallinn.

Rally Estonia 2019 meelelahutusprogrammi peaesineja on üks skandaalsemaid Venemaa poplauljaid Julia Volkova, kes tõusis kiirelt muusikaolümpose tippu provokatiivse tüdrukuteduo T.A.T.U. liikmena. Elva Laululaval 13. juulil toimuv kontsert toob lavale ka eesti muusika kuldse kolmiku – Nancy, Caateri ja Põhja-Tallinna.

Tabusid murdev tüdrukutebänd T.A.T.U. sai alguse 2001. aastal, mil ilmus bändi läbimurdehitt “All The Things She Said”. Loost endast kuulsamaks sai sellele tehtud muusikavideo ja artistlik imago piiri peal lolita-tüdrukutest. Taoline eksperiment tagas mitmeteks aastateks T.A.T.U. kuulsuse nii idas kui läänes. Suurteks raadiohittideks said ka lood “Not Gonna Get Us” ja “Ne verj’, ne boisja”.

Julia Volkova alustas 2011. aastal peale T.A.T.U. laialiminekut edukat soolokarjääri nii Venemaal kui väljaspool. Volkova on lasknud välja mitmeid sooloplaate ja jätkab edukat muusikukarjääri.