Rõngu Kogukonnapäev

Rõngu Kogukonnapäev

Ahoi, oled lahkesti oodatud Rõngu Kogukonnapäevale

Meie kogukonnapäev algab juba hommikul kell 08.00 ja ikka legendaarsel Rõngu turuplatsil. Saab tulla nii ostma kui müüma.Selleks, et sa kindlasti saaksid koha turul, siis võta ühendust numbril +372 5669 0271 Ele Kärg.

Avatud laste- ja noorteala, kus leiavad tegevust nii suured kui väikesed. Avatud on lausa 2 batuuti (tasulised), uudistada saab päris politseiautot ning lõbutseda koos kõigile tuntud tegelaskujuga.

Mõnusat olemist ja kodukootud kaupa ja maitsvat putru pakub Valguta külatänav.

Kell 10.00 tuleb sammud seada Rõngu Pillmuuseumisse, kus saab nautida maagilist hommikukontserti ja mitte ainult. Pillimuuseumil täitub 10 tegevusaastat ja selle puhul pakutakse kõugile külastajatele suutäis magusat.

Päeva II pool möödub sporditähe all.Liigume Rõngu Keskkooli juurde, kus avatakse jooksudeleregisteerimine kell 11.15Kell 12.00 kõlavad esimesed stardid ja rajale lähevad tillud ja lapsed. Kell 13.00 antakse põhijooksu start.

Õhtul kell 18.00 ootame kõiki Rõngu rahvamaja sisehoovi. Värvika kavaga esinevad meie oma valla isetegevuslased. Meeleolu hoiavad üleval alati krapsakad Mafalda ja Loreida. Õhtule paneb punkti rahvasimman legendaarse ansambliga PS Troika!Õhtuprogrammi piletid saadaval kohapeal. Tavapilet: 10€ Sooduspilet 7€(eakad ja õpilased)Lapsed kuni 7 eluaastani ( k.a) sissepääs tasuta!