Rannu ja Konguta kandi kohvikute päev „ Kohvile üten üleaidsetega“

Rannu ja Konguta kandi kohvikute päev „ Kohvile üten üleaidsetega“

Rannu ja Konguta kandi kohvikute päev „ Kohvile üten üleaidsetega“

18.juulil 2020 on Rannu kandi kohvikute päev taas tulekul. Seekord on endise naabervalla rahvas andnud soovi koos meiega ka oma kandis kohvikud avada. Seega saab sellel aastal toimuma Rannu ja Konguta kandi kohvikute päev „Kohvile üten üleaidsetega“. Kohvikute tee algab juba Elvast Rannu peale keerates. Esimene kohvik võtab vastu Konguta külaplatsil. Ja nii mööda teed kulgeb Väike-Rakkeni välja. Tee peale jääb kümme külalislahket kohvikut, nendest neli on külaseltside kohvikud. Kohvikute asupaigad on leitavad plakatil oleva QR koodi abil.Päeva jooksul toimub templite kogumise mäng. Võitja loositakse välja õhtul kell 21 Rannu külade seltsi platsil toimuval rahvapeol. Auhinnaks on Elva Keegel ja Resto kinkekaart. Õhtusel rahvapeol saab ühiselt sisse õnnistatud Rannu külade seltsi värskelt valminud vabaõhulava. Tantsuks mängib ansambel Melody. Kohvikud ise tutvustavad endid nii:

KKK – Konguta küla kohvik

Avatud: 10:00-13:00 Meie, Konguta külaseltsi kohviku nimi on:KKK – korduma kippuvad küsimused ehk Konguta küla kohvik Asukoht: Külaplatsi, Konguta, Tartu maakond. Pakume nii soolast kui ka magusat. Mõnusat kohta, kuhu tulla koos perega aega veetma. Tule ja sa ei kahetse!

Brikeni kohvik

Avatud kell 10 – 19.   Brikeni kohvikus saad seda õiget seljankat ja ahjusooja suitsuangerjat. Erinevaid maitsvaid hõrgutisi, mis kõik on tehtud hoole ja armastusega. Lastele on oma plats, kus saab mängida minigolfi, hüpata batuudil ning joonistada ja värvida ja teha muid lõbusaid tegevusi. Meil on ka väiksed vutid, erinevad jänesed ning muud kodulinnud. Brikeni kohvik loosib ostjate vahel välja head ja paremat täis piknikukorvi. Ootame teid Halliku talus Kulli külas.

Risti Rantšo puhvet

Avatud 10 – 16. Avame oma puhveti ka sel aastal. Pakume suutäie nii soolase kui magusa sõpradele. Meil valmib värske suitsukana, šašlõkk ja ei puudu ka üle küla kuulsaks saanud õlis valmistatud lihapirukad. Magusasõpradele leidub koogikesi jm. Ootame teid Neemiskülas, Risti talus.

Metsikult maitsekas mets

Oleme avatud 10-23 Tule ja koge kõike seda ilu ja võlu, mida meie kodumaal on pakkuda. Üllatame nii lillede, kunsti kui maitsete vallas. Pulmalille kodustuudio ootab avastama ja osa saama ning jäädvustama. Erinevad karkassid, lilleseaded ja fototaustad, kaunid loodusvaated ja hubased nurgakesed, meeleolumuusika – siin naudid päeva ja leiad endale aega! Catwalk kell 19

• Juhatame Sind rajakaardiga kaunitele metsaradadele• Pakume Sulle enda maitselemmikuid!• Näitame Sulle lilleilu euroopaklassi!• Sulle üllatuseks toome välja uhiuue maiuse!• Sinu päeva püüab pildile professionaalne fotograaf!

Tule ja ole meie külaline! Asukoht – Pööritsa külas, Soo talus.

Kohvik “Roosi”

Avatud 12:00 -18:00 Armsad toidunautijad! Ootame Teid meile külla Konguta Rahvamaja parki, kus pakume toiduelamusi nii magusasõpradele kui ka soolasema toidu austajatele. Kõige hea ja veel parema kõrval pakume ka kultuurielamusi. Ootame teid!

Rannu Rannaromantika kohvik

Avatud 12-16 Rannu külade seltsi kohvikus Rannu külaplatsil leiab tee teie südametesse vallatuid üllatusi täis hubane pelgupaik. Menüü koosneb riukalikest maiustest ja värskendavast armurüüpest, sest armastus käib kõhu kaudu!

Võiku 2 kohvik

Avatud kella 15st uneajani Asukoht: Rannu, Pargi 2 On aeg tuua kohvikutepäevale midagi nooruslikku ning selleks puhuks on Pargi 2 uued asukad otsustanud avada Teile oma akna! Oleme teinud pikka uurimustööd ja selgitanud välja missuguste koduste hõrgutiste lõhnad meelitaksid enim Rannu rahvast meie juurde. Võiku 2 aknalaud on kaetud hea ja paremaga igale maitsele, soolasest magusani ja magusast tagasi soolaseni.Ootame Teid aknal, ära palun naabrite omi kividega pillu…

Marjakese kohvik

Avatud 12.00 – 18.00 Pakume tänavatoitu, mõnusaid küpsetisi ja käsitööjäätist. Nautida saab head toitu ja muusikat, tegevust jätkub ka lastele. Asume Paju külas.

Kohvik Vahtra

Avatud kell 10 – 15 Ilus lehtla vahtrapuu all ehk kohvik Vahtra ootab oma vanu ja uusi külastajaid maitsma nii soolaseid kui ka magusaid suupisteid. Traditsiooniline suitsukala otse ahjust ja värsked küpsetised meie perenaistelt. Meie asukoht on Rannu, Pargi 6 ilusa vaatega järvele.

Bussijaama Putka

kohvik Avatud kell 11–16.   Väike-Rakkes ootab Bussijaama putka kohvik, mis kirjeldab end järgnevalt: „Väike-Rakke pole väike, siin on bussijaam kui päike. Bussijaama kodukohvik tuleb, näljane siin kõhutäie pureb. Siit saab süüa, siit saab juua, võime ka siin tantsu lüüa. Külma suppi, kuuma suppi, kala, kama, leivasuppi. Vipidseerumit siit saavad, ka sina tule osa saama! Kohtume Sangla bussijaama putka kohvikus! Tule või bussiga!“