Rakvere Teater: “Kuni ta suri” (“Onu Vanja” asendus)

Rakvere Teater: “Kuni ta suri” (“Onu Vanja” asendus)

HEA TEATRIKÜLASTAJA

Näitleja vigastuse tõttu asendatakse etendus “Onu Vanja” K 23 .novembril kell 19 Elva Kulturikeskuses etendusega “Kuni ta suri” . Kehtivad ostetud pääsmed.

Kui Teile meie pakutud asendusetendus ei sobi, saate Rakvere Teatri mängukavast https://www.rakvereteater.ee/mangukava valida mõne muu lavastuse, vahetada piletid 1 aasta kehtiva kinkekaardi vastu või ostame piletid tagasi( tagasiostuks vajame Teie nime, telefoninumbrit, pangakonto numbrit ja palun lisage ka piletite summa). Valiku palume teha hiljemalt 1novembriks. Palun kirjutage oma valikust kassa@rakvereteater.ee

 

Vabandame oma vaatajate ees ja soovime kõigile tugevat tervist.

Rakvere Teater

 

KUNI TA SURI

Rakvere Teatri üks armastatumaid lavastusi, lüüriline komöödia “Kuni ta suri” on romantiline eksituste ja pettuste komöödia, mille lõpus pole keegi enam see, kes ta oli alguses.

Koomiline lavalugu, milles inimlik narrus ja õrnus kohtuvad raamatuid täis äärelinna korteris, kus elavad ema ja tema kuuekümneaastane tütar. Kumbki neist ei aima, et nende vaikse ja üsna närbunud kooselu paiskab ümber ootamatu uksekell ja ukse taga seisev lilledega mees. Algab romantiline eksituste ja pettuste komöödia, mille lõpus pole keegi enam see, kes ta oli alguses. Muinasjutt armastuse kõikvõimsusest? Ka seda, kuid ka lootuste lugu, kus miski pole veel otsustatud. Vähemalt seni, kuni ta sureb.

Osades säravad Ülle Lichtfeldt, Ülle Kaljuste, Anneli Rahkema ja Eduard Salmistu.