Rakvere Teater “Onu Vanja” Etendus jääb ära!

Rakvere Teater “Onu Vanja” Etendus jääb ära!

Etendus jääb ära!

Hea publik, Kuna meile on oluline kõigi külastajate tervis ning võimalus jätkata tulevikus teatrietenduste mängimist, jäävad ära lähipäevade etendused. Üks teatritöötaja on andnud positiivse proovi ning kuigi tegemist ei ole trupi liikmega, siis meie kõigi ohutuse nimel peatame me etendustegevuse 19. kuni 24. veebruarini. Sellega soovime me tagada, et nakkus ei saaks edasi levida ning me saaks loodetavasti lähimas tulevikus ohutult lavadele naasta. Teatrikino jääb avatuks. Ärajäänud etenduste piletid vahetatakse ümber või ostetakse tagasi. Infot selle kohta leiate https://www.rakvereteater.ee/piletid. Vabandame ebamugavuste pärast!

Soovime kõigile tervist ning loodame peagi kohtuda!

Rakvere Teater

Stseenid maaelust

Meil kõigil on kuskil oma onu Vanja. Mees, kes elab kellegi teise elu. Mees, kes teeb tööd kuni päevad saavad otsa. Mees, kel pole naist. Mees, kes vaatab, kuidas elu temast mööda triivib. Kuni ükskord saab temagi mõõt täis.Täitumata unistustest. Mööda- ja minnalaskmistest. Allakäigust. Vihast. Õnnejanust. Keskeakriisist. Sügisest. Vastamata armastusest. Paratamatusest. Lootusest. Sellest, mida keegi õigeks peab.Elust.Tegevus toimub metsade keskel maamõisas, mida võtab vaevaks külastada haritud professor oma glamuurse noore naisega. Nende tulek pöörab pea peale mitte ainult mõisaelanike senise elukorralduse, vaid ka nende hinged.Esietendus 4. oktoobril 2019 Rakvere Teatri suures saalis.Etendus on kahes vaatuses ning kestab 2 tundi ja 20 minutit.

Publik tänas näitlejaid püsti seistes ovatsiooniga, mis on kindlasti suurim kiitus nii teatri repertuaarivaliku julgusele kui ka kinnituseks Eili Neuhausile tema käidava tee õigusest. Jaak Allik

Publik valis lavastuse 80. hooaja lemmikuks.