Rakvere Teater: Lihtsalt, rõõmuks

Rakvere Teater: Lihtsalt, rõõmuks

Kontsertlavastus

Muusikast pakatavad näitlejad on välja valinud oma lemmikviisid ja toovad need rõõmuga teieni. Lavastuses kuuleb laule estraadiklassikast kaasajani, Artur Rinnest Vaiko Eplikuni, sekka Queen ja The Beatles. Rõõmsad ja lüürilised laulud toovad naeratuse suule ja viivad kuulajad seiklema elu ja armastuse radadele.

„Lihtsalt, rõõmuks” räägib sõprusest, meeste ja naiste vahelistest suhetest, mõistmisest ja mittemõistmisest, koostegemise rõõmust. Laval on viis meest ja üks naine ning õhtu möödub vallatu koketeerimise saatel. Tahad või ei, aga laul teeb rinna rõõmsaks.

Vahel on lauludega nõnda, et neid lihtsalt peab laulma!

Esietendus 21. veebruaril 2020 Rakvere Teatri suures saalis.
Etendus on kahes vaatuses ning kestab 1 tund ja 40 minutit.

Lauludest sündiv lugu on soe, pipar-pirtsakas, naljakas ja hämmastavalt peen. Trupp on mängu pannud kogu hinge – nii lustis kui ka süüvimises. Põiminud isepäised rütmid haaravaks tervikuks. Publik hingab lavastuse rütmis. Kuni kullast süda kaob igiomaks saanud suveöösse. Veel tahaks. Veel. Süda laulab. Koduteelgi. Inna Grünfeldt.

Hea Rakvere Teatri publik.

Vastavalt Vabariigi valitsuse teadaandele 29. juulist on ürituste korraldajatel kohustus kontrollida nakkusohutust juhul, kui üritusel osalejate arv ületab 50 inimest. Kuna Rakvere Teatri etendustel on külastajate arv suurem, siis alustame 9. augustist vaktsineerimistõendite kontrollimist.
Vastavalt valitsuse korraldusele pääsevad etendusele ainult inimesed, kes esitavad järgmised dokumendid:
kehtiv vaktsineerimistõend
või
kehtiv covid – 19 läbipõdemist märkiv tõend
või
negatiivne covid – 19 testi märkiv tõend. (PCR test kehtib juhul, kui see on tehtud mitte rohkem kui 72 h enne üritust ja antigeeni test mitte rohkem kui 48 h enne üritust)
ja isikut tõendav dokument
.
Kuni 18 – aastased teatrikülastajad ei pea tõendeid esitama, kaasa tuleb võtta vanust tõendavdokument. (ID – kaart, õpilaspilet vms)

Tähelepanu!
Erinevate tõendite genereerimise kohta leiate juhised lehelt https://www.tehik.ee/el-covid-toendite-loomise-juhend
Teatril puudub võimekus ja meditsiiniline ettevalmistus kiirtestimise korraldamiseks kohapeal, seega tuleb test sooritada selleks ettenähtud terviseteenust pakkuvates asutustes enne etendusele tulekut. https://koroonatestimine.ee/patsiendile/tasuline-testimine/

Dokumentide kontroll võib võtta tavalisest enam aega, siis palume võimalusel teatrisse saabuda varem, et vältida järjekordi ja etenduse hilinemist. Teatris palume järgida seniseid reegleid – desinfitseerida käsi ja hoida publikuruumides vahet teiste külastajatega. Rakvere Teatri piletimüügi tingimused leiate https://www.rakvereteater.ee/piletid Lisainfo kassa@rakvereteater.ee, tööpäeviti 12.00 – 16.00 telefonil 3295444.

Soovime kõigile tervist ja rõõmsaid kohtumisi teatris!
Rakvere Teater
Esiotsa tundub eesseisev üsna keeruline ja väljakutsid esitav, aga teame, et teatrikülastajad on igas olukorras olnud mõistvad ja koostööaltid. Küllap saame sellegi väljakutsega koos hakkama. Seda enam, et teeme seda elu lahti hoidmise nimel.
Rakvere Teater tänab!