PANNKOOGIFESTIVAL 2023

PANNKOOGIFESTIVAL 2023

Vahva perepäev tuleb taas! Sellel pühapäeval jäta kodus pannkoogid küpsetamata ja tule pere-, sõpruskonna või kolleegidega pannkooke küpsetama ja laadamelu nautima!

Laadaprogrammis kohtuvad lapsed Pipi ja Annikaga, kes korraldavad lustakaid võistlusi, võimalus on külastada batuudilinnakut ja lasta teha endale lõbus näomaaling. Lisaks saab näha Piip ja Tuut teatri etendust ning nautida Konguta rahvamaja lastestuudio kontserti. Memme-taadi köögis õpime taas pannkooki küpsetama. Sissepääs on tasuta.

Kutsume festivalile pannkooke küpsetama ja müüma tegusaid pere- ja sõpruskondi, ettevõtteid, asutusi, külaseltse ehk tulla võivad kõik eelregistreerunud kauplejad! Sellel päeval saavad kokku pannkoogisõbrad, kes värskes õhus valmistavad oma salajaste retseptide järgi, kõige paremaid ja huvitavamaid hõrgutisi. Festivali külastajad saavad valida kõikide maitsete seast lemmiku ehk keegi küpsetajatest saab tiitli “Lemmik pannukas 2023”.

Tule küpsetama ja müüma ning saa osa toredast perepäevast, mis on täis uusi maitseid ja elamusi! Küpsetada võid omal valikul magusaid ja/või soolaseid pannkooke ning kõike muudki, mis meele rõõmsaks teeb.

Korraldaja tagab küpsetajatele vajaliku elektrivoolu ja müügipinna ühise, suure telgi all. Müügilaud (müügilett) on 2 meetrit pikk ja 60 cm lai. Küpsetajatel on lisaks võimalus kasutada ettevalmistuslauda (2000x600mm). Muud tingimused ja erisoovid tuleb korraldajaga eraldi kokku leppida. Kõik küpsetamiseks vajaliku (pliidid, pannid, köögitarvikud, taldrikud, noad-kahvlid jne.) tagab müüja.

Lisaks osalevad festivalil teisedki kauplejad, kes pakuvad müügiks teemakohaseid tooteid.

Kui soovid tulla festivalile pannkooke küpsetama või soovid kaubelda kõige muuga, siis selleks täida vastav registreerimisvorm (müügikohtade arv on piiratud).

Registreerimisvorm pannkoogiküpsetajatele asub siin:https://forms.gle/mpiKn5qp9dnBfHLX7Registreerimisvorm teistele laadakauplejatele asub siin:https://forms.gle/7wg1CXqCQxTMB8g29

Sündmust korraldavad ja toetavad: Puhja Seltsimaja, Uula Külaselts MTÜ, Uula Huvikeskus, Ulila Suveaed MTÜ, Ulila Keskus/MTÜ Sooveere, Sound Group OÜ, Tantsuselts Opsal, Elva Vald

Lisainfo 5559 9608, enn.tobre@elva.ee