PANNKOOGIFESTIVAL

PANNKOOGIFESTIVAL

Vahva perepäev tuleb ka sel aastal! Pühapäeval, 26. mail jäta kodus pannkoogid küpsetamata ja tule Ulilasse pannkoogifestivalile!

Laadaprogrammis kohtuvad lapsed LOTTEGA, kes korraldab lustakaid võistlusi, võimalus on külastada batuudilinnakut ja lasta teha endale lõbus näomaaling

Lisaks on kohal Politsei- ja Piirivalveamet, kes tutvustab lastele oma põnevaid tegemisi ning hiljem saab nautida Laulupesa laulustuudio kontserti.

Päeva lõpetab noorte lemmik räppar AG!

Sissepääs on kõigile TASUTA!

Kutsume festivalile pannkooke küpsetama ja müüma tegusaid pere- ja sõpruskondi, ettevõtteid, asutusi, külaseltse ehk tulla võivad kõik eelregistreerunud kauplejad!

Festivali külastajad saavad valida kõikide maitsete seast lemmiku ehk keegi küpsetajatest saab tiitli “Lemmik pannukas 2024”.

Tule küpsetama ja müüma ning saa osa toredast perepäevast, mis on täis uusi maitseid ja elamusi! Küpsetada võid omal valikul magusaid ja/või soolaseid pannkooke ning kõike muudki, mis meele rõõmsaks teeb.

Korraldaja tagab pannkoogiküpsetajatele vajaliku elektrivoolu ja vajadusel müügipinna ühise, suure Pannkoogitelgi all. Müügilaud (müügilett) on 2 meetrit pikk ja 60 cm lai. Lisaks on küpsetajatel võimalus kasutada ettevalmistuslauda (2000x600mm). Muud tingimused ja erisoovid tuleb korraldajaga eraldi kokku leppida. Kõik muu küpsetamiseks vajalik (pliidid, pannid, köögitarvikud, taldrikud, noad-kahvlid jne.) tagab kaupleja endale ise.

Lisaks osalevad festivalil teisedki kauplejad, kes pakuvad muud toredat laadakaupa.

Kui soovid tulla festivalile kauplema, täida vastav registreerimisvorm (müügikohtade arv on piiratud).

Registreerimisvorm pannkoogiküpsetajatele (eraisikud, noortekeskused, seltsid, asutused) asub siin: https://forms.gle/DCZbHt14MMmYfEqQA

Registreerimisvorm teistele laadakauplejatele (kaubandusettevõtted) asub siin: https://forms.gle/W42mUV4zifkrbpJU8

Sündmust korraldavad ja toetavad:

Ulila Suveaed MTÜ, Ulila Keskus / MTÜ Sooveere, Puhja Seltsimaja, Uula Huvikeskus, Sound Group OÜ, Elva Vald 

Lisainfo: Kontaktisik: Enn Tobre +372 5559 9608, enn.tobre@elva.ee või

Kristina Ermel +372 5554 2025  ulila.keskus@gmail.com