Lõbus matkamäng Kavilda ürgorus

Lõbus matkamäng Kavilda ürgorus

Lõbus matkamäng Kavilda ürgorus.

Mängu eesmärk on nautida Kavilda ürgoru metsikut matkarada ning korjata võimalikult palju virtuaalseid punkte. Kui vastate küsimusele õigesti, saate punktid omale. Kui aga vastate valesti, siis punkte juurde ei lisandu. Küsimused avanevad nutiseadmes automaatselt, kui olete jõudnud rajal õigesse punkti. Oodata võib üllatusi. Mõnel küsimusel võib olla ka mitu õiget vastust. Seega olge tähelepanelikud.

Ühes meeskonnas saab mängida 1-5 inimest. Mäng on kõigile avatud 16. oktoobril päikesetõusust kuni loojanguni. Vali rajale minekuks endale ise sobiv aeg. Raja pikkus on ca 6 kilomeetrit ja on läbitav 1-2 tunniga. Matkamängu maastik on mitmekesine ja seikluslik nagu ürgorus ikka. Palun arvesta sobiva riietuse ja jalanõudega. Rada pole läbitav lapsevankriga.

Rajaga tutvumiseks vajuta lingile: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1_Z7J4KpfcQ8n_06bomhg6Jve3G0Sc7aZ&usp=sharing

NB! Google Maps kaart ei ole mängu aluseks vaid annab hinnangulise ülevaate raja alguspunktist ja trajektoorist.

Eelregistreerimisel jagatakse teile kasutajatunnus ja parool, millega saate mängu siseneda. Registreerimiseks saada sõnum Puhja Seltsimaja facebooki.

Kõigi raja läbinute ja küsimustele õigesti vastanute vahel loositakse välja erinevaid auhindu, mille võitjatega võtab korraldaja ühendust.

Matkasarja korraldavad ja toetavad: Puhja Seltsimaja, Uula Huvikeskus, Ulila Keskus/MTÜ Sooveere. Rajamängu koostab: Seiklus Kuubis OÜ.

Kogutud kilomeetrid lisa “Elva miljon” projekti. Selleks kasuta Strava äppi.

TÄPSE RAJAKAARDI AVALDAME HILJEMALT 12.10.

Lae alla matkamängu äpp “Loquiz”! Rakendus on tasuta saadaval App Store’ist (iOS-i jaoks) või Google Play-st (Android-i jaoks). Otsige üles Loquiz ja installige rakendus enne seiklusmatkale tulekut. Ava Loquiz ning Käivita SeiklusMatk

-Kontrollige, et teie nutiseadme aku oleks täis ning mobiilne andmeside sisse lülitatud.

-Käivitage Loquiz, klõpsates Loquizi ikoonile. Rakendus küsib luba teie asukoha kasutamiseks ja juurdepääsu fotodele/videole. Luba neid kasutada. Kui olete kogemata keelanud, saate seda oma seadme seadetes muuta või võtke tiimisiseselt uus telefon ning proovige uuesti sama tegevus läbi teha.

-Pärast mängu avamist kuvatakse sissejuhatav tekst. Kui vajutate nuppu „Alusta“, peate sisestama meeskonna nime ja mängijate nimed ning mäng algab.

-Kaarti sisse ja välja zoomides ja keerates sõrmedega saate vaadata kui kaugel järgnevad punktid asuvad.

-Kui aku peaks tühjaks saama, siis on võimalik jätkata sama mängu teises telefonis. Tuleb lihtsalt rakendus avada ja alustada mängu olemas oleva tiimiga.

Mõnusaid seiklusmatka elamusi!

Lisainfo: 5559 9608 Enn