Komöödiateatri etendus “Pimekohting”

Komöödiateatri etendus “Pimekohting”

Jäta eelarvamused ja tule Pimekohtingule!

Kes ei ihkaks enda kõrvale seda ainsat ja õiget! Aga kui elu ei taha sind unistuste kaasaga kokku viia, jääb üle riskida pimekohtinguga. Pimekohting on otsekui juhuseks ja aastakümnete pikkune truudus ühes pakendis, nagu vene rulett, kus võid kaotada elu või hoopis õnnestunud bingomäng, mis teeb sind hoobilt rikkaks. Iial ei tea, kas kokkulepitud kohas ja kokkulepitud ajal ootab sind tütar või ema. Kui asi kapitaalselt pekki keerab, trehvad unistuste printsi asemel hoopis oma eksabikaasat. Samas võid komistada jackpotile sent surmale võlgu miljonäri näol, kelle varandusele saad ilma suurema vaevata käpa peale panna.  Kõike seda ja enamgi, näitavad teile kaheteistkümnes värvikas rollis Marika Korolev ja Henrik Normann.

Pimekohtingus leiab tapvat riski ja joovastavat seiklust – see on meie ajastu olulisim sotsiaalne innovatsioon. Nagu ütleb vanasõna, siis jänes kaarte ei mängi ja julgel hundil on ilusad rinnad! Seepärast visake nutitelefonid käest ja sulgege Facebook, sest selle sügistalve suurim väljakutse on „Pimekohting“! Seda nägemata pole teil enam pisimatki lootust õnnelikuks paarisuhteks!

Kestus ca 2 h. Etendusel on 1 vaheaeg ca 20 min.

Pääsmete (15.-/17.-€) müük Piletilevis ja Piletimaailmas ning alates veebruarist Puhja Seltsimajas E-R 10.00-13.00 ja E-N 18.00-19.00.