JÄÄB ÄRA! – Kaunimate Aastate Vennaskond: Kaunimad 70ndad me elus

JÄÄB ÄRA! – Kaunimate Aastate Vennaskond: Kaunimad 70ndad me elus

Hea piletiostja!

Kahjuks jäävad ära Kaunimate Aastate Vennaskonna kontserttuuri “Kaunimad 70ndad me elus” kontserdid Viimsis, Moostes, Valgas, Haapsalus, Kuressaares, Elvas ja Raplas.

Ostetud piletitega on võimalik minna tuuri teistele kontsertidele, mis toimuvad järgmiselt:

21.08. kl 19 Vene Kultuurikeskus

4.09. kl 15 Tartu Karlova Teater

4.09. kl 19 Tartu Karlova Teater

5.09. kl 19 Võru Kultuurimaja Kannel

8.09. kl 19 Türi Kultuurikeskus

10.09. kl 19 Aruküla Rahvamaja

11.09. kl 19 Rakvere Teater

2.10. Pärnu Kontserdimaja kontsert toimub 2.10. kl 19 Pärnu Nooruse Majas

3.10. kl 19 Tartu Karlova Teater

4.10. kl 19 Keila Kultuurikeskus

 

Kui te loetletutest ei leia sobiva toimumiskoha ja -ajaga kontserti, on pilet võimalik vahetada kinkepileti vastu, mis kehtib kuni 31.08.2022. Juhul kui uutel tingimustel pole võimalik kontserdikülastust ette võtta, ostetakse piletid tagasi. Korraldajal on kohustus piletite tagasiostuks vaid juhul, kui kontsert jääb ära. Piletite muutmisest, kinkepileti vastu vahetamisest või tagasimüügist kirjutada ruta@suveteater.ee.

Tagasimüügi puhul märkida kirja sisus enda tellimuse- ja kontonumber, millelt piletid ostetud. Piletilevist ostetud piletite tagasimüügiks pöörduda otse tagasiost@piletilevi.ee.

 

Korraldaja vabandab võimalike ebamugavuste pärast!

 

Enne ürituse algust peavad kõik vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või testi teinud inimesed esitama korraldajale vastava tõendi. Üritusel osalemiseks on vajalik kuni 48 tundi varem tehtud antigeeni kiirtest või kuni 72 tundi varem PCR-test. Testimise peab läbi viima tervishoiuteenuse osutaja. Üritusel osalemiseks peab testitulemus olema negatiivne. Korraldajal ei ole riiklikke juhiseid järgides kohustust võimaldada antigeeni kiirtesti teha vahetult enne ürituse toimumist kohapeal, testitulemusega siseneda sooviv inimene peab enda testimise tervishoiuteenuse osutaja juures ise korraldama. Korraldaja kontrollib kõigi osalejate tõendeid, nende ehtsust ja kehtivust ning kahtluse korral tuvastama tõendi esitaja isikusamasuse. Kui inimene oma nakkusohutust ei tõenda, siis ei saa ta üritusel osaleda ja korraldajal pole kohustust talle piletiraha tagastada.