Kammerkontsert – Valgete ööde klassika

Kammerkontsert – Valgete ööde klassika

Heili Rosin (flööt), Indrek Leivategija (tšello), Ralf Taal (klaver)

Tunnustatud Eesti muusikutest koosnev trio esitab kaunist repertuaari, mida aegade jooksul kooslusele flööt, tšello ja klaver rohkelt kirjutatud on. Heili Rosina, Indrek Leivategija ja Ralf Taali esituses kõlavad Weberi tuntumaid teoseid flöödile, tšellole ja klaverile ning Mendelssohni romantiline ja virtuoosne trio.

Kavas: C. M von Weber – Trio flöödile, tsellole ja klaverile g-moll, Op. 63, J. 259 F. Mendelssohn-Bartholdy – Trio d-moll op. 49

SA Festivitas Canens
Eesti Interpreetide Liit Facebookis: EestiInterpreetideLiit
Eesti Interpreetide Liit Instagramis: interpreetideliit
www.interpreet.ee

Hea kontserdikülastaja

Hoolime Teie, kontserdi esinejate ja oma meeskonna tervisest. Kontserdipaikades jälgime  Terviseameti kehtivaid ettekirjutusi ning teeme enda poolt kõik, et kontserdikülastus oleks turvaline ning meeldiv. Selleks, et kontserdikülastus mööduks sujuvalt palume, et tutvuksite enne kontserdile tulekult kontserdikülastaja meelespeaga. 

KONTSERDIKÜLASTAJA MEELESPEA

  • Kontserdipileti ostmisel palume eelistada e-piletit ning piletite ostmist eelmüügist. Saalis on kontserdikohti piiratud arv ja nii tagab eelmüügist ostetud pilet Teile kindlasti võimaluse kontserdist osa saada.
  • Uksed avatakse 30 minutit enne kontserdi algust.
  • Külastajatel palume kohale tulla piisava ajavaruga ning pärast kontserti saalist väljumisel hoida omavahelist distantsi.
  • Kontserdisaali sisenemisel ja väljumisel palume jälgida saaliteenindaja juhiseid.
  • Kohapeal on olemas desinfitseerimisvahendid.
  • Kontserdil haigena mitte osalemine on eelkõige inimese enda vastutus. Korraldajal on õigus paluda ilmselgete haigusnähtudega külastajal kontserdilt lahkuda.
  • Palume kõigilt külastajatelt mõistvat suhtumist ja praegu kehtestatud reeglitest kinnipidamist.

Lugupidamisega
Eesti Interpreetide Liit