Fotonäitus “Kokkupuutepunktid”

Fotonäitus “Kokkupuutepunktid”

Uus näitus Elva Kultuurikeskuses!

Narva ühendus MTÜ Autori Foto saab järgmisel aastal kümne aastaseks. Selle aja jooksul on ühing tõestanud ennast eduka loomingulise meeskonnana.

Meie algatusi toetavad paljud linna ja vabariigi organisatsioonid: Narva kultuuriosakond, Kultuurkapitali Sihtasutuse Ida-Virumaa filiaal, Geneva kontserdimaja, Narva-Jõesuu huvikeskus, kaubandus- ja meelelahutuskeskused Astri ja Fama, Narva Rahvaste Maja, Vaba Loome Keskus, aga ka eesti sõbrad ja kolleegid ning loomulikult narvalased, kelle nimel me eelkõige püüame.

MTÜ Autori Fotol on palju huvitavaid kogusid ja üritusi. Mõned üritused on juba traditsiooniks saanud. Näiteks on meie meeskond juba aastaid korraldanud Narva-Jõesuule pühendatud tänavafotograafia festivali “Päikeseline linn”. Sel aastal toimus teist korda suur autorifotograafia festival “AutoriFotode Biennaal 2023”, mis tõi kokku üle neljakümne autori Eesti erinevatest linnadest.

Kollektsioon “Kokkupuutepunktid” näitab meie ühise loomingulise teekonna aastate jooksul loodud autorite teoseid. Erinevad ajad, erinevad žanrid, erinevad esitustehnikad.

Täna ühendab Autori Foto kaht tosinat inimest, kes tegutsevad entusiastlikult peaaegu kõigis fotograafiaga seotud valdkondades.

Meie autorite tööd on alati omapärased ja isiksused ainulaadsed. Kui oleme koos, muutub kõik ümberringi mitmekesisemaks, rikkamaks ja värvilisemaks.

 

MTÜ Autori Foto juht Irina Kivimäe