Film “Jahihooaeg”

Film “Jahihooaeg”

Uue kodumaise komöödia peategelaseks on hiljuti lahutanud Eva (Harriet Toompere). Naine kardab, et jääb ilma nii oma pojast kui ka parimast sõbrannast Marleenist (Mirtel Pohla), sest eksmehe uus noor kallim Isabel (Grete Kuld) on kogu tema elu üle võtnud. Eva otsustab iga hinna eest oma positsioonid tagasi võita, sest kaotada pole enam midagi. Ta läheb koos sõbranna Marleeni ja rivaal Isabeliga väljasõidule, mis on täis naljakaid äpardusi, kirglikke tülisid ning jahti nii ulukitele kui meestele. Jõulusagina keskel toimuva pöörase seikluse ajal saavad sõbrannadele mõnedki asjad selgemaks. Koomilistele sekeldustele ei paista aga lõppu tulevat. Humoorika, särtsakalt seksika ja südamliku “Jahihooaja” originaalstsenaariumi autorid on Claudia Boderke ja Lars Mering (“Klassikokkutulek”).

Teistes osades:  Koit Toome, Hendrik Sal-Saller, Jan Uuspõld, Priit Loog, Indrek Taalmaa, Haide Männamäe, Anne Paluver jpt

Eestikeelse adaptsiooni on loonud stsenarist Martin Algus ja filmi režissööriks on Ergo Kuld.

Filmimuusika on teinud helivõlur ja võrratu laulja Koit Toome.

Filmi produtseerivad koostöös Kassikuld OÜ’ga Kristian Taska (Taska Film), Tanel Tatter ja Veiko Esken (Apollo Film Productions).

Filmi kestus: 1 h 25 min.

Pääse: 5.-€/ 4.-€

Eelnevalt on sama meeskonna poolt jõudnud kinolinale ülipopulaarne “Talve” ja veebruaris näeb ilmavalgust samuti Oskar Lutsu teose ainetel vändatud mängufilm “Soo”.