Etendus “REHEPAPP”

Etendus “REHEPAPP”

Luunja Aidateatri uus lavaline väljakutse „Rehepapp“ jõuab Puhja Seltsimajja

Luunja Aidateater on juba 14. hooaega tegutsev kogukonnateater Luunjast. Igal aastal tullakse rahva ette uue etendusega, mis valmib tavaliselt kevadeks, kui loodus on juba kergelt roheline. Repertuaari valikus on alati midagi, mis pakuks arenemisvõimalust ja värsket mängulusti. Kui eelmiseaastane etendus „Pruutide kool“ (G. Kordemets) oli peen ja romantiline, tõeline lavaline gurmee, siis sel kevadel näitab Luunja Aidateater täielikku dress-toss-tagi-tragikomöödiat taasiseseisvunud Eestist. Andrus Kivirähk autorina ja Taago Tubin dramatiseerijana on andnud lavastaja Tarmo Tagametsale inspiratsiooni pöörduda „Rehepapp“ käsitledes ajas 30 aastat tagasi. Mõtted laval on ühesed, äärmisel juhul kahesed. Jutt on konkreetne, võib isegi öelda, et reljeefne. On see deliirium? On see unenägu?

*Kireva sõnavara tõttu kindlasti mitte soovitatav vanusele alla 14.a!

Mai alguses toimus Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskuses neli etendust ja viimast korda sel hooajal mängitakse „Rehepappi“ Puhja Seltsimajas 28. mail kell 19.00.

Etendus on kahes vaatuses ja kestab 2 t 30 min.

Vaheajal töötab ka kohvik.

Pileti hind 10.- € ja müügil www.fienta.com ning koha peal.

Osades: Aadu Raav, Margo Lempu, Airin Treiman-Kiveste, Silver Vahejõe, Kahro Lempu, Tamur Tensing, Merilin Tasane, Iiri Saar, Kristel Lempu, Kaire Vahejõe, Triin Lauk, Olga Russing, Ott Kiveste

Valgus ja muusikaline kujundus: Tarmo TagametsMuusik: Raul RoosiväliValgus- ja helitehnik: Harti Kiveste

Toetajad: Luunja Kultuuri – ja Vabaajakeskus, Luunja vald, näitlejate perekonnad

Kohtumiseni teatris!