Elva SuveStriim x Smaddy

Elva SuveStriim x Smaddy

Eesti DJ-de paremik annab Elvas sumedatele suveõhtutele õige rütmi!

Maalilise Arbi järve kaldal kraamivad oma plaadikohvrid välja Eesti parimad diskorid, kelle käe all löövad rand ja rannapromenaad imeliselt helisema. Kuuel õhtul juunist augustini muutub Arbi järve äärne melomaanide, tantsuhuviliste ja niisama-suvitajate meelispaigaks.

ÜRITUSED ON TASUTA!

💿 8. juuni Tõnu Tubli
💿 22. juuni Smaddy
💿 13. juuli Tamhiis
💿 27. juuli Möls
💿 10. august Kaspar Kivilo
💿 24. august Micaela Saraceno

Kui sa aga Elvasse kohale ei jõua, keera käima veebiotseülekanne. Kõik etteasted kantakse otse üle ja salvestatakse – nii on tükike sooja suvelummust ka kõige pimedamal ja kõledamal ajal kõigest nupuvajutuse kaugusel!

Jaanipäeva nädalavahetuse lükkab käima DJ Smaddy ehk Ülar Allas, kes on doktorikraadiga gurmaan, maailmarändur, mitme raamatu autor, kirglik muusikakoguja, kogenud DJ ja rühmituse MAAILMAMUSTRID liige. Lisaks armastatud Eesti kollektiividele on Smaddy teinud koostööd Brasiilia, Uganda, Kuuba, India, Egiptuse, Argentiina ja teiste eksootiliste artistidega. Pühendumus ja suur reisikogemus aitavad tal üles leida parimad tantsumuusika palad, mis ületavad mängleva kergusega stiili- ja riigipiire – ühiseks nimetajaks on vaid rütm ja energia. Suviselt positiivne atmosfäär on garanteeritud!

〰️ Võnkumisteni Elvas! 〰️