Elva kohvikutepäev

Elva kohvikutepäev

Elva kohvikutepäev sai 2018. aastal 5-aastaseks. Igal aastal on see üritus kasvanud ja seda tänu kohvikutepidajate vahvatele ideedele.

13. juulil 2019 on kuuendat korda võimalik külastada Elva kohvikutepäeval eriilmelisi ja suus sulavaid hõrgutisi pakkuvaid kohvikuid. See on päev, kui Elvasse tulevad need, kes siin sündinud, kasvanud või koolis käinud, need, kes on siit kunagi läbi sõitnud ja need, kes satuvad Elva kohvikutepäeval esimest korda siiakanti. Tullakse, et nautida kord aastas maailma parimaid Pavlova ja Napoleoni kooke, veiseburgereid, grillitud vutti või kohapeal saviahjus küpsenud pitsasid. Maitsvate toitude nimekiri on tõesti pikk. Lisaks heale toidule pakuvad Elva kohvikud ka kõrgetasemelist meelelahutust. Eelmisel aastal oli meie külastajatel võimalus alustada päeva hommikujoogaga metsas maalilise järve kaldal, käia päeval erinevates töötubades ja väsitava, kuid meeleoluka päeva lõpetas ühislaulmine, Ultima Thule kontsert ja tants varajaste hommikutundideni Kuuba DJ rütmide järgi. Siinkohal täname veel kogu südamest kõiki armsaid ja tublisid kohvikutepidajaid, kes nende aastate jooksul on oma koduväravad külalistele avanud.

Mida on oodata 6. Elva kohvikutepäevalt? Eks ikka sama ägedaid ja parimaid maitseelamusi pakkuvaid kohvikuid, mõnusat ajaveetmist ja (taas)kohtumisi uute ja vanade tuttavatega. Meile on oluline ka ökoloogiline jalajälg – tahame vähendada ühekordsete nõude kasutamist. 6. Elva kohvikutepäeval osalevad kohvikud annavad oma panuse ka heategevusse – kohvikute müügitulust toetame TÜ Kliinikumi Lastefondi. Ahjaa, sel aastal tuleb Elva kohvikutepäev käsikäes Rally Estonia Elva linnakatsega, mis toimub samuti 13. juulil!