Valmistudes uueks kultuurihooajaks

Avaldatud: 25.08.2018Tagasi

Elva Kultuurikeskus

Kultuur algab Kultuurikeskusest!

Valmistudes uueks kultuurihooajaks

Kaunis Eesti suvi on läinud pöörase kiirusega. See on andnud võimaluse külastada erinevaid kontserte ja etendusi välilavadel, kuhu talvel väga ei kipu. Nüüd, kus vihm taas võimust võtab ja temperatuurid jahedamaks kisuvad, ootame teid taas hubasesse kultuurikantsi meelt lahutama. Siin väike kokkuvõte, mida oleme teinud, mida plaanime. 

Täname kõiki koostööpartnereid, kellele suvel abiks saime olla, meeleoluka aja eest!

Elva Klarnetisuvi
Nikulini tisrkus
FC Elva JalkaFest
Marek Sadami aiakontsert
Elva Elamusfestival
Rally Estonia

21.augustil läbis meie personal taaskord tuleohutusekoolituse, et suudaksime tagada ohutu ja parima kultuuriteenuse. Tõdesime, et meie süsteemid kui protsessid toimivad, küll aga soovitati üks üllatuslik koolitus teha koos külastajatega. 

4.september-31.oktoober 2018, Fotonäitus "Killukesi Ungarist"

Näituse avamine 4.septembril kell 18. 
Avamisel vaatame 2016. aastal Oscari võitnud Ungari lühifilmi "Kõik laulavad" (Mindenki). Pakume Ungari veini ja kergeid suupisteid.

Fotonäitus “Killukesi Ungarist” koosneb 25 fotost. Fotode autoriks on Kai Tiislär, kes elas ja töötas aastatel 2008–2015 Ungaris. 

Eelolev sügishooaeg hakkab vaikselt kanda kinnitama ning esimesed sündmused saame juba teieni tuua. Kõige värskema info leiad nagu ikka meie kodulehetl - www.elvakultuur.ee

Galerii