XIII Mitteteatrite FestivalTagasi

Sündmuse info:
Teater
28.03-29.03.2019 kell 9:00-17:30 

Mitteteatrite Festival kutsub kaasa elama!

AJAKAVA

  28.märts           Esimese päeva AVAMINE                       9:00
  KOLLEKTIIV ETENDUSE PEALKIRI ALGUS
Nõo lasteaed, Särakrõllid Mõõtmatu Saaremaa 9:10
Elva Lasteaed Murumuna, Siilikesed Mänguasjapoe saladus. 9:21
Peedu Lasteaed, Pähklipurejad Juss ja pühapäev 9:47
Elva Lasteaed Murumuna, Karukesed Murumuna 10:13
Elva Lasteaed Murumuna, Lepatriinud Lugu kommipaberist 10:34
Murumuna Lasteaed, Piilupardid Kessu ja Tripp 10:55
Elva lasteaed Õnneseen, Tähetäpsid Naeris 11:20
Elva lasteaed Õnneseen, Vembutembud Tee tööd töö ajal, aja juttu jutu ajal. 11:34
  Esimene päev: 1. poole päeva autasustamine 12:26
Elva Huvi-ja koolituskeskus, näitering Kavalus 13:00
Vara Põhikool, näitetrupp Puhas paber Tuhkatriinu 13:26
Tõrva noorteteater, Hingevärvid Väike Nõid 13:42
Tartu Mart Reiniku Kool, Kärjelind Kiusupahad tuuled tembutavad 14:10
Palupera Põhikool, näitering Muidumaa 14:35
Konguta Kool, 3.klass Kuidas loomade järgi aastaid loendama hakati. 14:50
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium, OLPG Amatöörrühm 4 pilti telefonist 15:10
MTÜ Altermann, näitemängurühm 3.-5.klassile Kummaline tüdruk, kes oskas kuulata 15:35
MTÜ Altermann, 6.-8.klassi rühm Ajavargad 16:00
MTÜ Altermann, 9.-11.klassi rühm Saatuseoad 16:25
  Esimene päev: 2. poole päeva autasustamine 17:15
     
  29.märts               Teise päeva AVAMINE                        9:00
  KOLLEKTIIV ETENDUSE PEALKIRI  ALGUS
J.V. Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikool, Pahupidi Pärlid Suur sõnadevabrik 9:10
Ülenurme Gümnaasium, algklasside draamaring Kuldne valitsejanna 9:25
J.V.Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikool, Pahupidi Pärlid 5.klass Pöialpoiss ja 7 lumivalget 9:45
MTÜ Kungla, Minikungla Ema, poeg ja arvuti 10:05
Hugo Treffneri Gümnaasium, (H)illar Ühesõnaga 10:30
Luunja Keskkool, Luunja kümnendikud Isa, tule vii mind koju 10:55
Ülenurme Gümnaasium, põhikooli draamaring Kohtupäev 11:17
  Teine päev: 1. poole päeva autasustamine 12:17
MTÜ Kungla, Dreamband Öö vanaema juures 12:49
Konguta Kool / Konguta Rahvamaja, Konguta Lavalapsed Suveunistus 13:13
J.V.Veski nim Maarja-Magdaleena PK, Pahupidi Pärlid 8. klass Mort 13:38
Orava Kool, näitering Kaasaegne muinasjutt 14:06
Meremäe Kool, 5. ja 6. klass Teopoisi uni 14:27
Kuuste Kool, Näitering Olemisest nööpauguna 14:47
MTÜ Kungla, MaxiKungla Liivakastis 15:17
  Teine päev: 2. poole päeva autasustamine 16:07

NB! Palun osavõtjatel festivali päevaks ette valmistada kavaleht žürii jaoks!


Rõõmsate kohtumisteni!

INFO: tel. 7457201; e-mail kultuur@elva.ee
Järgmised sündmused