Blogi ja uudised

Elva_kk_muster_Blogi
Avaldatud: 10.05.2019
Tartust pääses tantsupeole suurem osa soovijatest

Tantsupeole pürgijad said selle nädala alguses teada, kes nende hulgast sõidavad Tallinna XX tantsupeo «Minu arm» proovidesse, et juba 4. juulil kogu Eesti rahva ees vägevaid mustreid näidata. Nimekirjade väljakuulutamine tõi nii rõõmu kui ka kurvastust, sest igast maakonnast said tantsupeole vaid parimad.

Loe lisaks
Avaldatud: 03.05.2019
10 kultuurset pakkumist maikuuks Elva Kultuurikeskuselt

Meie keskuse ümber käib aktiivne rekonstrueerimistöö, kuid kultuuri teeme sellest hoolimata. Parklasse autoga täna küll ei sõida, see-eest saab teha kerge jalatuskäigu lähimatest parkimispaikadest, seega ei näe me põhjust, miks meile külla tulla ei saaks. Järgnevalt tutvustame kümmet kultuurset pakkumist mai kuuks.

Loe lisaks
Avaldatud: 23.04.2019
SA Elva Kultuur ja Sport pakub tööd spordijuhile ja turismijuhile
SA Elva Kultuur ja Sport on kuulutanud välja konkursi Elva valla spordijuhi ja turismijuhi kohale. Kui sa tunned, et tahad panustada Tartumaa ühe suurima valla spordi või turismi arengusse, siis saada juba täna oma avaldus teele!
Loe lisaks
Avaldatud: 08.04.2019
Lauluvõistlus Lepatriinu 2019 kokkuvõte
Tartumaa eelkooliealiste lauluvõistlus Lepatriinu kutsus Elvasse laululapsi vanuses 4-7 eluaastat. Päev täis muusikat möödus lenneldes.
Loe lisaks
Avaldatud: 02.04.2019
Kokkuvõtted XIII Mitteteatrite Festivalist
28. ja 29. märtsil oli Elva Kultuurikeskus otsast-otsani teatrit täis.
Toimus XIII Mitteteatrite Festival. 
TÄNAME KÕIKI OSALEJAID!
Loe lisaks
Avaldatud: 27.03.2019
Kevadised kultuurielamuste soovitused aprilli kuuks

Nüüd on ta siis käes, see kevad muidugi! Ühes sellega on alanud ka Elva Kesk tänava rekonstrueerimine, mis mõjutab ligipääsu Kultuurikeskusele. Püüame teid kursis hoida eelseisvate sündmuste raames, kuid põhjaliku ülevaate saate vastavast blogist. See aga ei taksita meil eelseisvaks kuuks erinevaid sündmusi pakkumast, viska pilk peale ning ootame teid ikka ja jälle kultuuri nautima.

Loe lisaks
Avaldatud: 28.02.2019
Kultuurikevad hakkab talvele turja!
Kui sel aastal kehva talve üle nuriseda ei saa, siis tasapisi liiguvad mõtted ikka juba kevade suunas. Selleks, et aeg kiiremini mööda läheks, on meil märtsis tulemas mitmed huvitavad sündmused, millega oma aega sisustada enne kui rohi roheliseks läheb ja päike veel kõrgemat hakkab käima. Viska pilk peale! 
Loe lisaks
Avaldatud: 12.01.2019
Soovime sündmusrohket uut aastat!

Me loodame, et teie uus aasta on alanud väga edukalt ning kõik uusaastalubadused on juba töösse läinud. Ega meiegi loorberile puhkama ole jäänud ning jätkame samas vaimus, pakkumaks teile 2019.aastal meeleolukaid sündmusi, millest osa saada. Kui sa lubasid uuel aastal olla kraad kultuursem, kui möödunud aasta, siis tegime sulle väikese spikri, millest alustada.

Loe lisaks
Avaldatud: 07.12.2018
Lõpetame aasta kultuurselt
Lumi on maas ning advendiaeg avatud. Sellele järgneb suursugune kontserdite ralli, mille üle on meil alati hea meel. Peale selle leidub meie kavas veel mitmeid teisigi sündmusi, millest osa saada. Viska pilk peale:
Loe lisaks
Avaldatud: 08.11.2018
Looduslaul 2018 kokkuvõtted
3. novembril 2018 toimus Elva Kultuurikeskuses laste ja noorte lauluvõistlus Looduslaul 2018. 
Loe lisaks
Avaldatud: 25.09.2018
Sügisele vastu uue kultuuriprogrammiga
Puulehed on juba kuldset tooni võtmas, päike käib madalama kaarega ning kaugel see lumigi enam on. Kultuur on kolinud taas tubasematesse tingimustesse ning mitmekesine programm ootab ees! 
Loe lisaks
Avaldatud: 25.08.2018
Valmistudes uueks kultuurihooajaks
Loe lisaks
Avaldatud: 09.07.2018
Kui hing ihkab puhkusel olles kultuurset ajaviidet, siis…
Siis tuleb sammud seada Elvasse! Traditsioonilisest kohvikutepäevast on saanud mõnus mälestus, millest veel muljetada nädalaid. Kuid juba ootavad ees uued sündmused, mis pakuvad samavõrd toredaid elamusi, kui see mõnus laupäeva.
Loe lisaks
Avaldatud: 10.04.2018
Kolm sündmust, millest aprillis ilma ei tasu jääda
Veel enne kui sukeldute oma aiamaadele või suvesoe teid enda rüppe meelitab, on meil kolm soovitust, kuidas aprilli kultuursemaks teha! Kevade programm meie majas on üsna tihe, seega visake pilk peale meie kodulehe sündmuskalendrile
Loe lisaks
Avaldatud: 09.04.2018
Lauluvõistlus Lepatriinu tulemused

7.aprillil toimus Elva Kultuurikeskuses viies eelkooliealiste laste lauluvõistlus Lepatriinu.

Täname kõiki osavõtnuid ja õnnitlen võitjaid!

Loe lisaks
Avaldatud: 11.03.2018
Mida teeb elevant sügisel puu otsas?

Ootab kevadet. Seda teeme meie ka juba pikemat aega ning nüüd tundub ta ümber nurga olevat. Kevadega koos on meil tulemas mitmed huvitavaid sündmusi, nii suurtele kui väikestele, veel enne kui päike õue meelitab. Viska pilk peale!

Loe lisaks
Avaldatud: 23.02.2018
Palju õnne meie Leale!
Aastal, mil Eesti Vabariik tähistab 100. sünnipäeva, omistatakse Elva Kultuurikeskuse kultuurispetsialist Lea Kurvitsale Kultuuritähe tunnustus. 
Loe lisaks
Avaldatud: 31.01.2018
Pidurüüs Eesti ootab vaikselt kevadet

Uut aastat saab peagi kuu aega täis ja loodame, et peate oma lubadustest endiselt kinni. Kes on lubanud olla kultuursem, siis siin saame me kindlasti abiks olla. Meil on tulemas mitmeid toredaid sündmusi, millest osa saada. Selle kõige kõrval ei tasu kindlasti unustada kõige tähtsamat teemat – meie riigi sajandat sünnipäeva.

Loe lisaks
Avaldatud: 30.12.2017
Teeme kniksu mööduvale aastale ja tervitame uut
Meeletu hooga on läinud see 2017. Alles see oli, kui jooksime ajaga võidu, et rekonstrueeritud kultuurikeskus saaks valmis nii seest kui väljast. Meil on hea meel, et see nii läks, kuid nagu Tallinn, ei saa see päris valmis ilmselt kunagi, tuues alati esile miskit, mis võiks veel parem olla. Selle poole me püüdleme, et meie fännidel ja külalistel oleks alati super elamus, külastades Elva Kultuurikeskust.
Loe lisaks
Avaldatud: 07.12.2017
Sel aastal kingi Elva Kultuurikeskuse elamusi soodushinnaga

Elva Kultuurikeskus annab teada, et seoses eelolevate pühadega saab Elva Kultuurikeskuse korraldatud käesoleva aasta detsembrikuu sündmuste pääsmeid soetada 20% soodsamalt. Jõulumüük leiab aset 8-10.detsember 2017, Piletimaailma keskkonnas.

Loe lisaks
Avaldatud: 14.11.2017
Laulukonkurss Looduslaul 2017 tulemused
Pühapäeval, 12 novembril toimus Elva kultuurikeskuses Laulukonkurss LOODUSLAUL 2017, mis toimus juba kümnendat korda.
Loe lisaks
Avaldatud: 23.10.2017
Karged sügishommikud hiilivad tasa jõulude poole
Meie viimane sissekanne rääkis oktoobri alguses aset leidnud Elva Ettevõtluspäevast, mida võib hinnata igati kordaläinuks. Täname kõiki lektoreid, osalejaid ning Enics Eesti Elva tehast, kes andsid võimaluse heita pilk nende igapäevamaailma.
Loe lisaks
Avaldatud: 18.09.2017
Elva Ettevõtluspäeval tunnustame Elva linna ettevõtjaid

Oktoobri esimesel nädalal toimub järjekordne üle-Eestiline Ettevõtlusnädal. Nende sündmuste raames korraldame 6.oktoobril,  algusega kell 10 Elva Kultuurikeskuses Elva Ettevõtluspäeva. Päevaprogramm toob lavale mitmed oma ala spetsialistid ning päeva teises pooles on soovijail võimalus külastatada Enics Eesti Elva tehast. Toetudes varasematele ettepanekutele, kuulutame välja konkursi kohalike ettevõtjate tunnustamiseks, seda neljas erinevas kategoorias, mille kohta leiate täpsema info Elva linna kodulehelt.

Loe lisaks
Avaldatud: 10.09.2017
Kultuurne sügishooaeg on saanud avalöögi

Võiks eestlasele kohaselt selle kesise Eesti suve üle kurta, kuid kultuuri mõttes seda kuidagi teha ei saa. Meenutades suve, leiame mitmeid toredaid sündmusi, mis meelt lahutasid. Olgu selleks siis suvelavastused, vabaõhukontserdid või spordisündmused. Seetõttu ei rauge hoog ka sügisel ning vaikselt vaatame juba uude aastasse. Nüüd on paras aeg haarata oma kalendrite järele ja hakata märkmeid tegema:

Loe lisaks
Avaldatud: 07.07.2017
Kultuurisuve juuni nüüd mööda kihutas
Kui muidu aru ei saa, et aeg lendab, siis suvekuude möödakihutamine on küll üsna selge märk. Teeme väikese ülevaate mis meil juunis toimus ning mida endaga juuli kaasa toob.
Loe lisaks
Avaldatud: 03.06.2017
Kultuurisuvi on alanud
Kui suvitajate jaoks on juuni alanud ehk juba traditsiooniliselt, vähe jahedama ilmaga, siis erinevad harrastajatest kultuurikollektiivid suunduvad vaikselt suvepuhkusele või valmistuvad suurteks festivalideks. Sellest hoolimata elav kultuurielu seisma ei jää. Teeme väikese ülevaate, mis ees ootamas. 
Loe lisaks
Avaldatud: 31.05.2017
Sündmusrohke mai tõi oodatud suve

Kui veel aprillis andis ilus kevad ennast oodata, siis traditsiooniliselt Elva linna sünnipäevaks oli ilus ilm justkui garanteeritud. Täname veelkord kõiki esinejaid, kauplejaid ning külalisi, kes sel päeval sündmustest osa said.

Loe lisaks
Avaldatud: 21.04.2017
Kultuurirohke aprillikuu lõpp
Loe lisaks
Avaldatud: 10.04.2017
Elva Kultuurikeskus üheks õhtuks Jazzklubi
Loe lisaks
Avaldatud: 08.04.2017
Lepatriinu lauluvõistluse kokkuvõtted
Täname lauluvõistlusel osalenuid!
Loe lisaks
Avaldatud: 05.04.2017
XI Mitteteatrite Festivali kokkuvõte
Kahepäevane Mitteteatrite Festival toimus 30.-31.märtsil Elva Kultuurikeskuses. Kohal oli osalejaid Tartumaalt, Põlvamaalt, Valgamaalt, kokku astus kahel päeval lavale üle 400 noore näitleja.

Loe lisaks
Avaldatud: 26.03.2017
Plirts plärts märts on läbi saamas
Heidame pilgu möödunud kuu Elva Kultuuriskeskuse tegemistele ning anname vihjeid eelolevaks kuuks.
Loe lisaks
Avaldatud: 08.03.2017
Kevad koputab kultuuriuksele

Talv hakkab selleks korraks jälle läbi saama ning esimesed märgid kevadest annavad lootust eelseisvaks suveks. Kuid enne veel kui talvejope saab ära pakkida ning randa minna, anname ülevaate, mida kevad toomas Elva kultuuriellu.

Loe lisaks
Avaldatud: 07.03.2017
Kevadele vastu
Pärast õnnestunud kultuurikeskuse avamist on linlaste huvi uuenenud maja vastu kõike muud kui leige. 
Loe lisaks
Avaldatud: 21.02.2017
Räägime Elva kultuurist Ring FM-s
Täna hommikul käis SA Elva Kultuur juhataja Kätlin Saarela Ring FM-s, et anda põgus ülevaade värskelt avatud keskusest kui kultuurielust tervikuna.
Loe lisaks
Avaldatud: 19.02.2017
18.02.2017 – päev, mil Elva saab uuenenud kultuurikantsi

Mõned on oodanud aastakümneid, teised põlvkondi, kuid nüüd on elvalaste ootamisel lõpp, sest kinost Heli on rekonstrueeritud Elva Kultuurikeskus, mis möödunud laupäeval ametlikult oma uksed avas.

Loe lisaks
Avaldatud: 17.02.2017
Elvas avab uksed rekonstrueeritud kultuurikeskus
Laupäeval, 18. veebruaril avab pidulikult uksed uuenenud Elva Kultuurikeskus (Kesk tn 30), mis on ümberehituse käigus saanud moodsa ilme ja tänapäevased tehnilised lahendused.
Loe lisaks
Avaldatud: 07.02.2017
Uus veebileht elvakultuur.ee
Koos uuenenud majaga uuendame ka Elva kultuurielu kajastavat veebikeskkonda. Nii nagu Tallinn ei pidavad kunagi valmis saama, jätkame ka meie tööd oma kodulehe kallal. 
Loe lisaks
Avaldatud: 30.01.2017
Kultuur kütab kirgi
Alanud aasta saab Elva kultuurielus kindlasti elav olema. Kes jälginud meie sotsiaalmeedia kanaleid ning lugenud Elva linna lehte, on saanud juba aimu, mis tulemas. Teeme väikese kokkuvõtte, mida Elva kultuurihuviline lähima aja jooksul leida võib.
Loe lisaks
Avaldatud: 24.01.2017
Elva kultuurikeskus sai nurgakivi
Nurgakivi kapslis talletati traditsiooniliselt kohalikud lehed, kultuurikeskuse joonised, ehituspäevik, raha, mälupulgale salvestatud Elva kultuuri ajalugu piltides ning Tartumaa õnnenööp.
Loe lisaks