XI Mitteteatrite Festivali kokkuvõte

Avaldatud: 05.04.2017Tagasi
Kahepäevane Mitteteatrite Festival toimus 30.-31.märtsil Elva Kultuurikeskuses. Kohal oli osalejaid Tartumaalt, Põlvamaalt, Valgamaalt, kokku astus kahel päeval lavale üle 400 noore näitleja.

Kollektiiv Kool / lasteaed Etendus KIIDUKIRJA SAAJAD
Särakrõllid Nõo Lasteaed Naeris * Trupi eripreemia
* Vaike Tiits - juhendaja preemia
Millimallikad Elva Järve Lasteaed Mis värvi on pardike? * Riti - julge Pardikese preemia
Piilupardid Murumuna Rebane varastab taadi kalad * Isabel Olefirenko - Lustliku Eide rolli eest
* Annilill-Bianka Skalkina - Mõnusa Taadi rolli eest
Siilikesed Murumuna Siilike udus * Õnne Loore Lastik - vapra Siili rolli eest
* Oskar Kelt - Heatahtliku Karupoja rolli eest
Naeru-põnnid Õnneseen Kuke ja kana seiklused metsas * Dave-Thomas Thomson - asjaliku Kuke rolli eest
* Mirell Hunt - armsa Kana rolli eest
* Andrea Jurjev - lõbusa Hiire rolli eest
* Relika Peetsmann - lõbusa Hiire rolli eest
Õunajussid Õnneseen Tunnete aare * Siim Jaanson - kidramehe preemia
* Kristin Riin - kelmika Tüdruku rolli eest
* Tristan - tegusa Poisi rolli eest
* Marilyn - särtsaka Koératüdruku rolli eest
* Natali - Superstaari preemia
* Maarja - Superstaari preemia
Karukesed Murumuna Bakter Bruno * Emma Schults - hoolitseva Ema preemia
* Ly-Sandra Fjodorova - armsa Tütre preemia
Liblikad Murumuna Kalevipoeg * Liblikate rühm - Tantsupreemia
näitemängu-rühm Lille Maja Hiire väimees * Martin Lillevere - tõetruu Juustukaupmehe rolli eest
Pahupidi Pärlid J.V.Veski nim Maarja Põhikool Une-muinasjutt * Mati Mansberg - Isa rolli eest
* Elen Orma - Ema rolli eest
* Kevin Tihamets - Kuninga rolli eest
* Eleliis Orma - Kuninganna rolli eest
näitemängu-rühm Lille Maja Seitsmes printsess Lille Maja 4.-7.klassi näitemängurühm - Ühtse trupi preemia
Pahupidi Pärlid J.V.Veski nim Maarja Põhikool Alice imedemaal * Henri Poolak - Värvika ja vaimuka rollilahenduse eest
* Henn-Jaagup Rooba - Värvika ja vaimuka rollilahenduse eest
  Tartu Karlova Kool Digipöörane kool * Saskia Kolberg - julge Õpetaja rolli eest
Kuuste näitering Kuuste Kool Kuuste unistused * Kuuste näitering - Parima trupi preemia
* Kaija M Kalvet - Leidliku juhendaja preemia
6.klassi näitering Tartu Karlova Kool Vapper Keefir * Gertrud Vooremäe - Hõbepaberi rolli eest
* Marten Aas - Elava muusika esituse eest
Sõbrad Elva Gümnaasium Kevadpidu metsas * Kärt Hanni - hingestatud Tüdruku rolli eest
Kärjelind Tartu Mart Reiniku Kool Sabad sõlmes * Rhianna-Mai Tenson - kelmika Haraka rolli eest
* Elisabeth Veere - kelmika Haraka rolli eest
Kollased Jänesed Elva Gümnaasium Timbu-Limbu õukond ja lumemöldrid * Elise Stets - Akrobaatilise numbri eest
näitering Melliste Algkool-Lasteaed Helbeke * Lukas Voldemar Süld - armsa Koera rolli eest
Palupera näitering Palupera Põhikool Üks segane lugu * Roosi Raudsepp - usutava Rebase rolli eest
Konguta Kooli näitering Konguta Kool Virtuaalne volber * Konguta Kooli näitering - Ühtse trupi preemia
algklasside näitering Tilsi Põhikool Lihavõtted * Tilsi Põhikooli algklasside näitering - lavakujunduse eest
Napoleon Tartu Descartes´i Kool Lind ja laps * Hanna Helena Pool - Descartes´i rolli eest
* Marian Roggenbaum - Teenija rolli eest
* Tartu Descartes´i Kooli näitering Napoleon - ühtse trupi preemia
Ülenurme Gümnaasiumi põhikooli draamaring     Ülenurme Põhikool Ooteruum * Maarja-Liis Uri - Monika rolli eest
Tabivere Lasteteater Tabivere Rahvamaja Seenelised ja metsalised * Mari-Liis Kirs - Eide rolli eest
Kärjelind Tartu Mart Reiniku Kool Ettevaatlik kosilane * Karlis Karro - Priidu rolli eest
* Georg Villem Kärner - Külapoisi rolli eest
näitering Tilsi Põhikool Naeratused * Liina Vagula - Hea idee lavale toomise eest
Kungla muusikalitrupp MTÜ Kungla Prints Herberti ja isa stseen muusikalist "Püha Graal" * Kungla muusikalitrupile - Vaimuka muusikali eest
  Lille Maja Neljanda korruse korter * Siim Sussen - Mr Jimmy rolli eest

Galerii